Акустична система Wind 3S
Акустична система Wind 3S
Забезпечує легку стиковку/розстиковку з монтажним кронштейном, що додається, спеціально розробленим для кермів велосипедів і мотоциклів. Бездротова потокова музика з телефону, планшета або іншого пристрою з підтримкою Bluetooth. Два різні режими еквалайзера. Режим "Спорт" для вулиці, "Бас" – для приміщення. IP67 водонепроникний та пилозахисний - дає вам привілей брати свій динамік із собою куди завгодно.
Характеристики:
- динамік: 43 x 47 мм/1,5 дюйма;
- вихідна потужність: 5 Вт RMS;
- частотний діапазон: 110 Гц - 20 кГц;
- відношення "сигнал-шум": > 85 дБ;
- ємність акумулятора: 1050 мА · год;
- час заряджання акумулятора: 2.5 год (5 В 1 А);
- час відтворення музики: до 5 годин (залежить від гучності та аудіоконтента);
- версія Bluetooth®: 5.0;
- профіль Bluetooth®: A2DP 1.3, AVRCP 1.6;
- діапазон частот передавача Bluetooth®: 2400 МГц – 2483.5 МГц;
- потужність передавача Bluetooth®: <6 dBm (ЕІІМ);
- модуляція передавача Bluetooth®: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK;
- максимальна температура експлуатації: 45 ° C;
- габарити (Ш х В х Г): 90 мм x 73.2 мм x 35.8 мм;
- вага: 0.230 кг.
| Країна виробник: | США |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 х 1.5" |
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт |
| Категорія : | Портативна акустична система |
| Формат акустики: | 1.0 |
| Живлення: | Від акумулятора |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 85 дБ |
| Місце встановлення: | Настільна / полична |
| Ступінь захисту: | ІР67 |
| Застосування: | Для вулиці |
| Інтерфейси: | Bluetooth |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | < 1 кг |
-21%JBLдо порівняння у списку порівняння13 999грн10 999грнВ наявності
-21%JBLдо порівняння у списку порівняння13 999грн10 999грнВ наявності
-21%JBLдо порівняння у списку порівняння13 999грн10 999грнВ наявності
-16%JBLдо порівняння у списку порівняння6 299грн5 299грнВ наявності
-16%JBLдо порівняння у списку порівняння6 299грн5 299грнВ наявності
-16%JBLдо порівняння у списку порівняння6 299грн5 299грнВ наявності
-16%JBLдо порівняння у списку порівняння6 299грн5 299грнВ наявності
-16%JBLдо порівняння у списку порівняння6 299грн5 299грнВ наявності
- Pioneerдо порівняння у списку порівняння
51 034грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
4 399грн В наявності - Music Hallдо порівняння у списку порівняння
26 580грн Під замовлення
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
-
08.01.2021
Професійні акустичні системи є основним товаром, який ми пропонуємо нашим клієнтам. Без них неможливо провести концерт, виступ, послухати музику чи зробити оголошення. Як вибрати ідеальний варіант, який не тільки виконає всі покладені на нього функції з озвучування, але і впишеться в інтер'єр приміщення, а також бюджет, що виділяється на його придбання. Отже, у цій статті йтиметься про особливості професійних АС, ми дамо практичні поради щодо вибору акустичних системи, які краще вибрати, які купити колонки для весілля, а які для дому. І звичайно ж відповімо на запитання, для чого потрібні професійні акустичні системи.
ТОП-категорії:
- Портативна акустика NGS
- Акустичний комплект для домашнього озвучування
- Портативна акустика з Bluetooth
- Портативна акустика Sky Sound
- Портативна акустика FENDER
- Портативна акустика BIG
- Портативна акустика JBL
- Портативна акустика Kenwood
- Портативна акустика Polk Audio
- Портативна акустика BRAVEN
- Портативна акустика Magnat
- Портативна акустика Monster
- Портативна акустика для ноутбука
- Портативна акустика для будинку
- Портативна акустика Harman Kardon
- Портативна акустика з акумулятором
- Портативна акустика з радіо
- Портативна акустика Jarre Technologies
- Портативна акустика MARSHALL
- Портативна акустика DreamWave
- Портативна акустична система
- Портативна акустика Yamaha



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)













































.jpg)
.png)