Стельова акустична система CVS 301
Стельова акустична система CVS 301
Динамік CVS 301. Корпус CVS 301 виконаний з анодованої сталі, а окремі вставки – з ABS-пластику, стійкого до дії вологи та ультрафіолету. Завдяки чорному забарвленню гучномовець легко вписується в будь-який інтер'єр, а його широка постійна дисперсія спрямованості гарантує рівномірне та потужне звукове покриття. Ця модель ідеально підходить для використання як у складі фонових, так і передових музичних систем. Її можна встановлювати в офісах, школах, готелях, ресторанах тощо.
Характеристики:
- тип: стельовий гучномовець;
- діапазон частот відтворення: від 68 до 20000 Гц;
- тип динаміків: драйвер НЧ 3'' з насадкою з покриттям бутилкаучуковим;
- потужність: 20 Вт (тривала), 40 Вт (програмована), 80 Вт (пікова);
- опір для низькоомного режиму роботи: 8 Ом;
- SPL: 98 дБ (тривалий), 104 дБ (піковий);
- режим роботи на лінії 70 В Вт: 15/7.5/3.8/1.9/Off +низкоомний режим;
- режим роботи на лінії 100 В Вт: 15/7.5/3.8/Off +низкоомний режим;
- матеріал корпусу: анодована сталь із пластиковими елементами;
- матеріал решітки: алюміній;
- глибина стовпчика від зовнішньої поверхні: 130 мм;
- діаметр монтажного гнізда: 172 мм;
- колір білий;
- вага: 2.41 кг.
| Країна виробник: | Великобританія |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 х 3" |
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт, 31-60 Вт, 61-100 Вт |
| Категорія : | Стельова акустична система |
| Матеріал корпуса: | АВС сталь |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Білий |
| Форма корпусу: | Кругла |
| Чутливість: | 98 дБ |
| Місце встановлення: | Вбудована |
| Застосування: | Для дому, Для фонового звуку, Для оповіщення |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >3 кг |
- Tannoyдо порівняння у списку порівняння
1 696грн В наявності - Tannoyдо порівняння у списку порівняння
1 750грн В наявності - Tannoyдо порівняння у списку порівняння
13 653грн В наявності - Tannoyдо порівняння у списку порівняння
13 325грн В наявності - Tannoyдо порівняння у списку порівняння
5 026грн В наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
37грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
67грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 465грн В наявності
-
17.02.2023
Озвучування різних типів приміщень в Україні - пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. Багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволяє нам знаходити надійні і якісні інсталяційні рішення для будь-якого бару, ресторану, кафе, конференц-зали та багатьох інших будівель громадського та приватного призначення. В даному огляді ми розповімо про акустичних системах Hi-Fi і Hi-End в ролі фонового оповіщення, озвучування за допомогою трансляційній акустики, аварійні системи оповіщення. Але все ж рекомендуємо при покупці і установці даного обладнання, звернутися до наших фахівців, які абсолютно безкоштовно проведуть консультацію поїх підбору а при необхідності і установку всього комплексу систем фонового озвучування.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)












































.jpg)