• Підсилювач потужності PADIG150 5zone MP3/FM/BT REMOTE
    • BIG
    • 7 498грн
      В наявності
      Склад: Одеса
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • 0
      Написати відгук
    Характеристики:
    • потужність: 150W RMS;
    • п'ять регульованих за гучністю зон;
    • вбудований MP3 плеєр з / жк дисплей /, BLUETOOTH / FM приймач;
    • AB-клас;
    • входи: 2mic+ 3stereo line in +МР3, SD Card-плеєр, FM тюнер;
    • напруга на виході: 70V 100V або 4-16 ом (низькоомийний режим);
    • 2-х (Bass, Treble) смугий еквалайзер;
    • частотний діапазон: 20Hz-20KHz;