Трансляційний підсилювач PAMP-60-5Z
Трансляционный усилитель мощностью 60Вт для подключения систем оповещения и громкоговорителей. Может быть использован для небольших кафе, баров, ресторанов, домашнего использования. Предусмотрены входа для подключения микрофона, есть проигрыватель USB/SD, FM приемник + AUX вход.
Характеристики:
- Трансляционный усилитель мощности 60Вт.
- Входы: 2 х мик., 1 х AUX.
- Выходы: 4-16 Ом, 5 зон 70-110В, 1 х AUX.
- Диапазон частот 40 Гц-18 кГц ± 0.5 дБ.
- Отношение сигнал/шум > 70 дБ.
- FM приемник, проигрыватель USB/SD.
- Размер 500х300х120 мм.
- Вес 6.5 кг.
| Країна виробник: | Китай |
| Тип підсилювача потужності: | Трансляційний |
| Опір: | От 4-16 Ом |
- BOSCHдо порівняння у списку порівняння
7 458грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
-20%Neutrikдо порівняння у списку порівняння373грн298грнВ наявності
L-Frank Audioдо порівняння у списку порівняння1 013грн В наявності
Заказал усилитель, никто не перезвонил.
Мінуси: Отношение к клиенту
Відповідь адміністрації магазину:
Вы что то путаете - Вам перезвонили и предложили замену, этого нет в наличии.
ТОП-категорії:
- Трансляційні підсилювачі потужності Allen & Heath
- Трансляційні підсилювачі потужності DV audio
- Трансляційні підсилювачі потужності опором від 4-8 Ом
- Трансляційні підсилювачі потужності BST
- Трансляційні підсилювачі потужності QSC
- Трансляційні підсилювачі потужності TOA
- Трансляційні підсилювачі потужності опором від 2-8 Ом
- Трансляційні підсилювачі потужності RCF
- Трансляційні підсилювачі потужності Alto Professional
- Трансляційні підсилювачі потужності SHOW
- Трансляційні підсилювачі потужності BERG
- Трансляційні підсилювачі потужності Magnat
- Трансляційні підсилювачі потужності LTC
- Трансляційні підсилювачі потужності FBT
- Трансляційні підсилювачі потужності Klipsch
- Трансляційні підсилювачі потужності опором від 4-6 Ом
- Трансляційні підсилювачі потужності Sky Sound
- 2-канальні трансляційні підсилювачі потужності
- 4-канальні трансляційні підсилювачі потужності
- Трансляційні підсилювачі потужності Omnitronic
- Трансляційні підсилювачі потужності Euroshine
- Трансляційні підсилювачі потужності L-Frank Audio
- Трансляційні підсилювачі потужності MT-Power
- Трансляційні підсилювачі потужності Arctic
- Трансляційні підсилювачі потужності Cyrus
- Трансляційні підсилювачі потужності Behringer
- Трансляційні підсилювачі потужності Monacor
- Трансляційні підсилювачі потужності опором від 2-6 Ом
- Трансляційні підсилювачі потужності Electro-Voice
- Трансляційні підсилювачі потужності INTER-M
- Трансляційні підсилювачі потужності Apart
- Трансляційні підсилювачі потужності AllAudio
- Трансляційні підсилювачі потужності City Sound
- Трансляційні інтегральні стереопідсилювачі
- Трансляційні підсилювачі потужності JBL
- Трансляційні попередні підсилювачі
- AV-ресивери
- Трансляційні підсилювачі потужності до 30 Вт
- Трансляційні підсилювачі потужності Crown
- Трансляційні підсилювачі потужності
- Трансляційні підсилювачі потужності iTC audio
- Підсилювачі звуку
- Трансляційні підсилювачі потужності Ibiza
- Трансляційні підсилювачі потужності Proel
- Трансляційні підсилювачі потужності опором 8 Ом
- Трансляційні стереопідсилювачі
- Трансляційні підсилювачі потужності Ecler
- 1-канальні трансляційні підсилювачі потужності
- Трансляційні підсилювачі потужності Younasi
- Трансляційні підсилювачі потужності Atoll
- Трансляційні підсилювачі потужності опором від 8-18 Ом
- Трансляційні підсилювачі потужності класу D
- Трансляційні підсилювачі потужності Storm Audio
- Трансляційні підсилювачі потужності з виходом для 100В ліній
- Трансляційні підсилювачі потужності опором 16 Ом
- Трансляційні підсилювачі потужності JB sound
- Трансляційні підсилювачі потужності dB Technologies
- Трансляційні підсилювачі потужності HL AUDIO
- Трансляційні підсилювачі потужності Yamaha
- Трансляційні підсилювачі потужності BIG
- Трансляційні підсилювачі потужності AMC
- Трансляційні підсилювачі потужності Peavey
- Трансляційні підсилювачі потужності опором 20 Ом