Акустична система F1-5 BS Piano Gloss Walnut
Акустична система F1-5 BS Piano Gloss Walnut
Найменші поличні колонки в high-end-серії F1, Fyne F1-5 використовують 125-міліметровий коаксіальний НЧ/ВЧ-динамік IsoFlare в компактному обтічному корпусі, захищеному від шкідливих відображень. Повністю відповідаючи приказці “малий золотник”, F1-5 нагородять слухача напрочуд глибокою голографічною звуковою сценою та ідеальною локалізацією віртуальних джерел звуку в ній.
Унікальний регулятор “презенс” (підняти/опустити вокальний діапазон частот) працює в діапазоні від 2,5 до 5 кГц з плавним регулюванням ±3 дБ. Оздоблення: лакований шпон горіха та вставки з фігурного горіха (кап).
Характеристики:
- рекомендована потужність; Вт: 30-100W;
- опір, Ом: 8;
- частотний діапазон, Гц: 48-38000;
- чутливість, Дб: 87;
- діаметр динаміка СЧ/НЧ: 5";
- кількість динаміків НЧ: 1;
- твіттер: 1 х 125 мм коаксіальний IsoFlare;
- порт фазонтевртера: фазоінвертор вниз із формувачем хвилі BassTrax;
- у смуг: 2;
- габарити В-Ш-Г, Мм: 321-186-289;
- вага, кг: 5, 7.
| Країна виробник: | Англія |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 5" |
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт, 61-100 Вт |
| Категорія : | Домашня акустика |
| Матеріал корпуса: | Дерево/MDF |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Коричневий |
| Чутливість: | 87 дБ |
| Місце встановлення: | Настільна / полична |
| Застосування: | Для дому, Для лаунжа, Для фонового звуку |
| Мін. частота відтворення: | 40 - 54,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | 35 кГц и более |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >10 кг |
- Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
81 900грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
34 650грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
12 150грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
270 000грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
207 000грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
15 300грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
12 150грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
12 150грн В наявності
- Pioneerдо порівняння у списку порівняння
51 034грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
4 399грн В наявності - Music Hallдо порівняння у списку порівняння
26 580грн Під замовлення
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
-
08.01.2021
Професійні акустичні системи є основним товаром, який ми пропонуємо нашим клієнтам. Без них неможливо провести концерт, виступ, послухати музику чи зробити оголошення. Як вибрати ідеальний варіант, який не тільки виконає всі покладені на нього функції з озвучування, але і впишеться в інтер'єр приміщення, а також бюджет, що виділяється на його придбання. Отже, у цій статті йтиметься про особливості професійних АС, ми дамо практичні поради щодо вибору акустичних системи, які краще вибрати, які купити колонки для весілля, а які для дому. І звичайно ж відповімо на запитання, для чого потрібні професійні акустичні системи.
ТОП-категорії:
- Акустичний комплект для домашнього озвучування приміщень
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Klipsch
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Jamo
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Sonus Faber
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END B & W
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Magnat
- Акустика для дома
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Yamaha
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для комп'ютера
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для будинку



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)









































.jpg)
.png)