Акустична система Companion 50 для ПК, Silver
Акустична система Companion 50 для ПК, Silver
Bose пропонує мультимедійну систему Companion® 50 для тих, хто шукає безкомпромісне рішення для комп'ютерної акустики. Система занурить Вас у дивовижний світ насиченого, об'ємного звуку, який можна отримати лише при використанні акустичних систем з п'ятьма гучномовцями.
Характеристики:
- підключення провідне;
- кількість каналів 2.1;
- мінімальна частота відтворення 100 Гц;
- максимальна частота відтворення 20 кГц;
- роз'єми AUX;
- потужність колонок, Вт 50;
- матеріал корпусу пластик, метал;
- колір сріблястий.
| Країна виробник: | США |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 х 3" |
| Рейтинг потужності : | 61-100 Вт |
| Категорія : | Домашня акустика |
| Формат акустики: | 2.1 |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Срібний |
| Чутливість: | 98 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дому |
| Макс. вхідний опір: | 4-8 Ом |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >30 кг |
- Pioneerдо порівняння у списку порівняння
51 034грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
4 399грн В наявності - Music Hallдо порівняння у списку порівняння
26 580грн Під замовлення
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
ТОП-категорії:
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для будинку
- Акустичний комплект для домашнього озвучування приміщень
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Jamo
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Sonus Faber
- Акустика для дома
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Yamaha
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для комп'ютера
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Klipsch
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END B & W
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Magnat



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)










































.jpg)