Настінна акустична система iPlay 6B
Настінна акустична система AMC iPlay 6B
iPlay 6B - це 2-смуговий настінний акустична система для систем фонового звуку потужністю 90 Вт. Наявність кронштейна полегшить її установку на стіну. Для роботи в мережі 100В необхідний трансформатор TR50 (50Вт, купується окремо)Характеристики:
- потужність: 90Вт (8Ом);
- чутливість: 87дБ (1Вт / 1м);
- макс. SPL для 1% THD: 110дБ;
- частотний діапазон: 70Гц - 20кГц;
- дисперсія: 165 ° х 133 °;
- динаміки: вуфер -6 "(152мм), твіттер -1,5" (38мм);
- розміри: 285мм х 195мм х 200мм;
- вага: 3,2 кг;
- матеріал: пластиковий корпус, металева решітка;
- колір чорний.
| Країна виробник: | США |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 6" |
| Рейтинг потужності : | 61-100 Вт |
| Категорія : | Гучномовець |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від підсилювача |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 87 дБ |
| Місце встановлення: | Настінна |
| Застосування: | Для фонового звуку |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >5 кг |
- AMCдо порівняння у списку порівняння
4 853грн В наявності - AMCдо порівняння у списку порівняння
3 653грн В наявності - AMCдо порівняння у списку порівняння
3 653грн В наявності - AMCдо порівняння у списку порівняння
4 853грн В наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
38грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
70грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 465грн В наявності
-
27.11.2025
Настінна акустика є практичним рішенням для озвучення офісів, магазинів, ресторанів та інших комерційних приміщень. Такі колонки забезпечують рівномірне звучання, займають мінімум місця та гармонійно виглядають у будь якому інтер’єрі. На LuxPRO представлені низькоомні та трансляційні моделі різної потужності, включно з варіантами для вулиці. Настінні колонки легко монтуються на кронштейн і під’єднуються до трансляційних підсилювачів або звичайних аудіосистем. У каталозі доступні бренди JBL, RCF, Bosch, Apart Audio, Fonestar та інші. Вибирайте настінну акустику для якісного озвучення і замовляйте з доставкою по Україні.
-
17.02.2023
Озвучування різних типів приміщень в Україні - пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. Багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволяє нам знаходити надійні і якісні інсталяційні рішення для будь-якого бару, ресторану, кафе, конференц-зали та багатьох інших будівель громадського та приватного призначення. В даному огляді ми розповімо про акустичних системах Hi-Fi і Hi-End в ролі фонового оповіщення, озвучування за допомогою трансляційній акустики, аварійні системи оповіщення. Але все ж рекомендуємо при покупці і установці даного обладнання, звернутися до наших фахівців, які абсолютно безкоштовно проведуть консультацію поїх підбору а при необхідності і установку всього комплексу систем фонового озвучування.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень
- Настінні акустичні системи
- Настінні гучномовці для систем оповіщення
- Вуличні настінні системи оповіщення



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)











































