Настінна акустична система MSBPA4 WHITE100V
Настінна акустична система MSBPA4 WHITE100V
Настінна акустична система MSBPA4 WHITE100V - вологозахисне виконання. Стіновий держатель в комплекті.Xарактеристики:
- Потужність: 25 / 50W (max);
- Тансформатор: 100 В;
- ВЧ: 5W (15mm) ALU TVITER;
- НЧ: 20W-4 "woofer;
- Частотний діапазон: 35Hz-20KHz;
- Чутливість (1W / 1M): 96dB;
- Режим -100В;
- Опір: 8Ω;
- Колір білий.
Розміри:
- Розмір в упакованому вигляді: 230x160x130 мм
- Вага з упаковкою: 1.2999999523163 кг
- Повний обсяг: 0.0047840001061559 m3
| Країна виробник: | Китай |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 х 4" |
| Рейтинг потужності : | 31-60 Вт |
| Категорія : | Гучномовець |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від підсилювача |
| Колір: | Білий |
| Форма корпусу: | Прямокутна |
| Чутливість: | 95 дБ |
| Місце встановлення: | Настінна, Підвісна, Cтельова |
| Застосування: | Для дому, Для лаунжа, Для фонового звуку, Для оповіщення |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Вага: | >5 кг |
- BIGдо порівняння у списку порівняння
1 656грн В наявності - BIGдо порівняння у списку порівняння
1 334грн В наявності - BIGдо порівняння у списку порівняння
1 334грн В наявності - BIGдо порівняння у списку порівняння
1 656грн В наявності - BIGдо порівняння у списку порівняння
1 656грн В наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
38грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
70грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 465грн В наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
38грн В наявності - BIGдо порівняння у списку порівняння
373грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
1 332грн В наявності
-
27.11.2025
Настінна акустика є практичним рішенням для озвучення офісів, магазинів, ресторанів та інших комерційних приміщень. Такі колонки забезпечують рівномірне звучання, займають мінімум місця та гармонійно виглядають у будь якому інтер’єрі. На LuxPRO представлені низькоомні та трансляційні моделі різної потужності, включно з варіантами для вулиці. Настінні колонки легко монтуються на кронштейн і під’єднуються до трансляційних підсилювачів або звичайних аудіосистем. У каталозі доступні бренди JBL, RCF, Bosch, Apart Audio, Fonestar та інші. Вибирайте настінну акустику для якісного озвучення і замовляйте з доставкою по Україні.
-
17.02.2023
Озвучування різних типів приміщень в Україні - пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. Багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволяє нам знаходити надійні і якісні інсталяційні рішення для будь-якого бару, ресторану, кафе, конференц-зали та багатьох інших будівель громадського та приватного призначення. В даному огляді ми розповімо про акустичних системах Hi-Fi і Hi-End в ролі фонового оповіщення, озвучування за допомогою трансляційній акустики, аварійні системи оповіщення. Але все ж рекомендуємо при покупці і установці даного обладнання, звернутися до наших фахівців, які абсолютно безкоштовно проведуть консультацію поїх підбору а при необхідності і установку всього комплексу систем фонового озвучування.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
Колонка по влагозащите какая класификация? И есть ли втроеный усилитель?
|
Как по мне бюджетная версия, но с хорошим звучанием!
Плюси: цена, доставка на след день
Відповідь адміністрації магазину:
Спасибо за отзыв.
|
ТОП-категорії:
- Вуличні настінні системи оповіщення
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень
- Настінні гучномовці для систем оповіщення
- Настінні акустичні системи



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)











































