Аудіосистема Ambiente Black
Аудіосистема Ambiente Black
Аудіосистема Ambiente Black призначена для максимального прослуховування музики в усьому світі. Global Solo, оснащений усіма звичайними аудіоджерела Solo, а також DAB + Radio, надає більше можливостей, ніж будь-коли раніше. Global Editions також включає кабелі живлення для США і ЄС.
Характеристики:
- розміри: 125 мм H (132 мм H з ніжками) x 240 мм W x 120 мм D (130 мм D, включаючи розвантажувальну деформацію);
- вага: 3,31 фунта / 1,5 кг.
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 12" |
| Рейтинг потужності : | 31-60 Вт |
| Категорія : | Акустичний комплект |
| Матеріал корпуса: | Дерево/MDF |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Прямокутна |
| Чутливість: | 89 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дому |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >3 кг |
Інші товари тієї ж серії:
- Como Audioдо порівняння у списку порівняння
23 850грн В наявності
Супутні товари:
- Pioneerдо порівняння у списку порівняння
51 034грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
4 399грн В наявності - Music Hallдо порівняння у списку порівняння
26 580грн Під замовлення
ТОП-категорії:
- Акустичний комплект для домашнього озвучування приміщень
- Акустика для дома
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Yamaha
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END B & W
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для будинку
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Magnat
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Jamo
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Sonus Faber
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для комп'ютера
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Klipsch
Аудіосистема Ambiente Black вибрати від популярного бренду Como Audio за вигідною ціною в магазині музичних інструментів
LuxPRO. Акустика HI-FI & Hi-END вищої якості з доставкою в усі міста України. Дивіться і замовляйте також Акустичні системи в каталозі ЛюксПро.
зателефонуйте нашим співробітникам на номер +38(095)714-3248 і ми привеземо Акустичні системи покупцям, які проживають в містах: Рівне, Мелітополь, Ужгород



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)







































