Монітор S32AM500NI, HDMI, BT, VA, MM, 920x1080, 60, 5ms
Характеристики:
- діагональ дисплея 32 ";
- тип матриці VA;
- максимальна роздільна здатність екрану 1920 х 1080;
- частота оновлення екрану 60 Гц;
- співвідношення сторін 16: 9;
- підсвічування WLED;
- покриття матове;
- час відгуку матриці 8мс;
- яскравість 250 кд / м2;
- максимальна кількість кольорів 16.7 млн;
- ширина видимої області 698.4 мм;
- висота видимої області 392.85 мм;
- технології поліпшення зображення Eye Saver Mode, Game Mode, Flicker Free;
- інтерфейси і підключення Bluetooth 4.2, Wi-Fi (802.11ac), 2 х HDMI;
- споживана потужність в робочому режимі 26 Вт;
- споживана потужність в режимі очікування 0.5 Вт;
- регулювання положення регулювання нахилу;
- VESA 100 х 100 мм;
- вбудовані колонки є;
- розміри з підставкою 716.1 x 517.0 x 193.5 мм;
- розміри без підставки 716.1 x 424.5 x 41.8 мм;
- вага без упаковки 6.2 кг;
- вага з упаковкою 7.9 кг.
| Діагональ: | 32" |
| Дозвіл: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці: | VA |
Studio Evolutionдо порівняння у списку порівняння165 900грн В наявності
ТОП-категорії:
- Монітори для персонального комп'ютера - діагональ 24 дюйми
- Монітори для персонального комп'ютера - діагональ: 28 дюймов
- Монітори для роботи і розваг з діагоналлю 23 дюйма
- Full HD монітори для ПК з роздільною здатністю 1920х1080
- Монітори c діагоналлю 27 "для ПК
- Монітори Acer
- Монітори для персонального комп'ютера - дозвіл: 1920x1200
- Монітори для персонального комп'ютера - діагональ: 25 "