Монітор Odyssey G5 LC32G55T, 2560x1440, 1ms, 144Hz, DP, 2*HDMI, VA, FreeSync
Характеристики:
- діагональ дисплея 32 ";
- тип матриці VA;
- максимальна роздільна здатність екрану 2560 х 1440;
- частота оновлення екрану 144 Гц;
- співвідношення сторін 16: 9;
- підсвічування WLED;
- покриття матове;
- час відгуку матриці 1мс (GtG);
- яскравість 250 кд / м2;
- технології поліпшення зображення Low Input Lag Mode, Eye Saver Mode, HDR 10, Flicker Free;
- технології синхронізації AMD FreeSync 2.
| Діагональ: | 32" |
| Дозвіл: | 3840 x 2160 |
| Тип матриці: | VA |
Studio Evolutionдо порівняння у списку порівняння165 900грн В наявності
ТОП-категорії:
- Монітори для роботи і розваг з діагоналлю 23 дюйма
- Монітори для персонального комп'ютера - діагональ: 28 дюймов
- Монітори для персонального комп'ютера - діагональ 24 дюйми
- Монітори для персонального комп'ютера - дозвіл: 1920x1200
- Full HD монітори для ПК з роздільною здатністю 1920х1080
- Монітори Acer
- Широкоформатні ПК монітори 29 дюймів
- Монітори c діагоналлю 27 "для ПК
- Монітори для персонального комп'ютера - діагональ: 25 "