Акустична система (Колонки) KARI Bass reflex 90dB/W/m,45Hz–24KHz,100W,965x188x275,14.2kg white
Акустична система KARI Bass reflex 90dB/W/m,45Hz–24KHz,100W,965x188x275,14.2kg white
Дизайн є основою живого і чистого звуку, тієї самої «родзинки» акустики від Triangle. PLAISIR Kari - 2.5 смугова акустична система з фазоінфертором, в одному корпусі якої розташовується ВЧ-динамік з титанової купольної мембраною і два 5,25 дюймових СЧ-динаміка, оснащених паперової мембраною, видає всі музичні деталі з найбільшою точністю в цьому ціновому діапазоні. Вуфер включає в себе полуціліндріческую підвіску, що дає можливість зберігати звук на висоті навіть на широкому діапазоні частот, видаючи щедрі і динамічні баси. Завдяки надзвичайно точному динаміку (90 дБ) може використовуватися і з малопотужними підсилювачами звуку, зберігаючи якість відтворення на висоті.
Характеристики:
- матеріал корпусу дерево;
- розміри 965x188x275 мм;
- потужність 100 Вт Вт;
- частотний діапазон 45-24000 Гц.
| Країна виробник: | Китай |
| Рейтинг потужності : | 101-200 Вт |
| Категорія : | Акустичний комплект , Домашня акустика |
| Формат акустики: | 5.1 |
| Матеріал корпуса: | Комбіновані матеріали |
| Живлення: | Від мережі |
| Місце встановлення: | Настільна / полична |
| Застосування: | Для дому, Для фонового звуку, Для комп'ютера, Для кінозалу |
| Інтерфейси: | 3.5 мм (Mini-Jack) |
| Макс. вхідний опір: | 4 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 40 - 54,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Гарантія: | 2 роки |
| Вага: | >5 кг |
- Triangleдо порівняння у списку порівняння
21 264грн Під замовлення - Triangleдо порівняння у списку порівняння
47 401грн Під замовлення - Triangleдо порівняння у списку порівняння
21 375грн В наявності - Triangleдо порівняння у списку порівняння
21 375грн В наявності - Triangleдо порівняння у списку порівняння
21 375грн В наявності - Triangleдо порівняння у списку порівняння
22 150грн В наявності - Triangleдо порівняння у списку порівняння
30 567грн Під замовлення - Triangleдо порівняння у списку порівняння
21 375грн В наявності
- Pioneerдо порівняння у списку порівняння
51 034грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
4 399грн В наявності - Music Hallдо порівняння у списку порівняння
26 580грн Під замовлення
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
ТОП-категорії:
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END B & W
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Magnat
- Акустика для дома
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Klipsch
- Акустичний комплект для домашнього озвучування приміщень
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Jamo
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Yamaha
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Sonus Faber
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для будинку
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для комп'ютера



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)







































.jpg)