Мережеві фільтри

Мережеві фільтри Monster це пристрої, які можуть придушити радіочастотні перешкоди, накладені на основну криву напруги живлення, що ведуть до помилок в обробці і передачі даних. Причинами перешкод можуть бути працюючі поблизу кондиціонери, лампи денного світла, пристрої з імпульсними блоками живлення. Мережеві фільтри Monster також пригнічують високовольтні викиди високих енергій (короткочасні, до 5 мс, підвищення напруг в 1,5 і більше разів), накладені на основну криву напруги живлення. Причина таких викидів - удар блискавки, робота знаходяться поблизу електродугових і електрогідравлічних установок. Наслідки - необоротне руйнування апаратури.

 

Мережевий фільтр Monster відрізняється від найпростішого імпульсного блоку живлення відсутністю інвертора та акумулятора. При покупці мережевого фільтра Monster - ви купуєте гарне доповнення до імпульсного блоку живлення. Мережевий фільтр Monster часто купують та використовують як фільтри-розгалужувачі («трійники»), коли до однієї з розеток фільтра підключається джерело (для комп'ютера та монітора), до іншої - принтер, до третьої - сканер та т.д.

У нас можливо вибрати і купити Мережеві фільтри по виправданій ціні в онлайн каталозі музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в усі регіони України. Также, замов сценічні бліндери таких брендів як: Emiter-S, ParkAudio, . Магазин LuxPRO привозить покупцям в регіонах: Одеса, Черкаси, Житомир, а також інші міста України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн
Мережеві фільтри з доставкою по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов`янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам`янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань