Звукові прожектори

Сучасні розробники акустичної техніки пропонують найширший асортимент всіляких моделей, асортимент яких представлений в інтернет-магазині LuxPro. Однією з різновидів акустичних систем є звукові прожектори, покликані забезпечити комфортну звукопередачу в великогабаритних приміщеннях. Найчастіше такі моделі гучномовців застосовуються на сценах театрів, в торгових центрах для оповіщення відвідувачів про останні новинки, для реклами, можуть встановлюватися на вокзалах та інших громадських місцях.

Звукова прожекторні техніка: основні особливості асортименту 

Інтернет-магазин LuxPro пропонує клієнтам найширший сітку моделей звукових прожекторів, які легко монтуються в будь-яких приміщеннях, мають компактні розміри. Серед інших найважливіших характеристик моделей можна виділити наступні позиції:
 
• підвісні прожектори можуть встановлюватися в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, корпус моделей виготовлений з водонепроникних матеріалів - навіть водні бризки не можуть вивести техніку з ладу;
• високоякісні пластик, з якого виготовлені звукові прожектори, підвищує зносостійкість техніки;
• гучномовці та акустичні системи, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, можуть надійно і з підвищеною працездатністю функціонувати протягом ста годин безперервно;
• дизайнерські моделі прожекторів представлені в стильних варіантах білого кольору, тому можуть прекрасно доповнити будь-який архітектурний дизайн і внутрішній інтер'єр приміщення. 

Акустична техніка від LuxPro: прекрасні можливості для недорогого товару 

Інтернет-магазин LuxPro має вузьку спеціалізацію з постачання акустичної техніки будь-якого призначення. Стельові динаміки, представлені в широкому асортименті, відрізняються максимальною надійністю, високим терміном експлуатації, а також ціна - гранично демократична. Замовити необхідну модель акустичної продукції ви завжди можете з можливістю швидкої доставки, а також за зручними умовами оплати. У нашому інтернет-магазині постійно діє гнучка система знижок та інших приємностей.
 
Купити гучномовці та акустичні системи в інтернет-магазині LuxPro - значить забезпечити прекрасну передачу звуку, комфорт в роботі і максимальну економію.

У нас можливо вибрати і придбати Звукові прожектори за нормальною вартістю в магазині музичного обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, Ви можете знайти дзеркальні кулі таких брендів як: CORT, Klotz, Light Studio. Магазин https://luxpro.ua/ виробляє доставку клієнтам міст: Кропивницький, Мелітополь, Ужгород і в ін. регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Формат акустики
Макс. частота відтворення
Мін. частота відтворення
Макс. вхідний опір
Ступінь захисту