Аксесуари для мікрофонів

У сучасному світі артистів існує маса необхідного обладнання, без якого вже просто не мислимо вийти на сцену і якісно виконати пісню чи музику. На нашому сайті ви знайдете величезний вибір необхідного звукового обладнання, як для початківців вокалістів, так і для професійних музикантів, виконавців усіх жанрів і напрямків музики.

Вибір аксесуарів пропонований в інтернет магазині luxpro.com.ua

Але як би не було добре підібрано звукове обладнання, найголовнішим і незамінним на сьогодні елементом є центральний елемент будь-якого виконавця, то чи вокалу чи оратора а саме - радіомікрофон, вокальний, конференційна система, студійний, граничного шару, петличні або на головні мікрофони, інструментальні для музичних інструментів.
 
Всі ці апарати вимагає додаткових аксесуарів, які потрібно купувати і оновлювати для успішної і тривалої роботи мікрофонів.
 
На нашому сайті ми постаралися підібрати всі необхідні аксесуари:
 1. Капсули (головки).
 2. Передавачі.
 3. Приймачі.
 4. Антени.
 5. Сітки.
 6. Вітро захист.
 7. Поп-фільтри.
 8. Тримачі.
 9. Захисна ручка.
 10. Комплектуючі для стійок.
 11. Кабелі.
 12. Модулі управління, перед підсилювачі.
 13. Фантом-адаптери.
 14. Зарядні пристрої / акумулятори / блоки живлення.
 15. Кейси.
Аксесуари для мікрофона це те, без чого не може обійтися жоден поважаючий себе музикант. Мабуть, найважливіший аксесуар - це власник, так як він дозволяє статично розміщувати мікрофон. При необхідності він може обертатися навколо своєї осі на 180 градусів. Завдяки своїй високій якості і міцній конструкції, власник стане вірним помічником і витримає навіть найжорсткіші умови роботи на сцені.

Як правильно підібрати аксесуар для мікрофона

Потрібно купити кільце, вітро захист, поп фільтр, зарядний пристрій або кейс для перенесення мікрофона - все це і багато іншого ви знайдете в цьому розділі аксесуари. За допомогою зручних фільтрів розташованих праворуч на сайті ви можна швидко знайти необхідний аксесуар для мікрофона. Ну а якщо у вас поламаний мікрофон через вихід капсуля - то і тут ми вам допоможемо, великий вибір капсули як оригінальних брендів типу Shure, Sennheiser так і китайських копій у нас в асортименті.
 
Для того, щоб правильно підібрати той чи інший аксесуар рекомендуємо все ж звертатися до професіоналів, які зможуть не тільки правильно порекомендувати а й показати порядку його експлуатації. Такими фахівцями є технічні фахівці компанії luxpro.com.ua, які кожен день стикаються з ремонтом і відновленням різного роду звукової техніки і як не можна краще розбираються у всіх нюансах.
 
Крім цього радимо звернути увагу, що наша компанія проводить не тільки продаж але ремонт всього звукового обладнання. З прайс листом по ремонту ви можете ознайомитись перейшовши за посиланням - Прайс по сервісному обслуговуванню.

Надаємо можливість підібрати і замовити Аксесуари для мікрофона за вигідною ціною в інтернет магазині музичних інструментів LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, замовте USB DMX інтерфейси таких брендів як: Tascam, dB Technologies, Boss. Каталог магазину LuxPRO реалізує поставку клієнтам в міста: Миколаїв, Маріуполь, Кременчук і в інші регіони України.

Фільтр
Вартість
 •  —  грн
Капсули (тип перетворювача)