Підсилювач-розподільник DisplayPort

 • Підсилювачі-розподільники цього типу - це високоякісні установки для розподілу і посилення сигналу HDMI з додатковими виходами DisplayPort. DisplayPort - це виходи стандартного інтерфейсу для моніторів. Це найбільш сучасний інтерфейс для з'єднання аудіо- та відеоапаратури. Найчастіше використовується для передачі сигналу з комп'ютера на систему домашнього кінотеатру.

 • Технологія підсилювачів-розподільників DisplayPort

  Підсилювачі-розподільники DisplayPort зручні тим, що не вимагають наявності DRM - технічних засобів захисту авторських прав, при використанні. Також вони мають пропускну потужність удвічі вище, ніж Dual-Link DVI, використовують мінімальне напруга в електромережі.
   
  Технологія цих підсилювачів-розподільників може одноразово транслювати відео і аудіо сигнали, має широкосмугового канал передачі - до 21.6 Гбіт / секунду на відстань до 3 метрів. Кабелі для DisplayPort можуть досягати максимальної довжини в 15 метрів.
   
  Система не так поширена в сучасному світі, так як для виконання простих завдань, таких як робота в пакеті офіс, використання інтернету, комп'ютерні ігри та читання електронних книг - досить порту HDMI. DisplayPort же використовується для виконання складних процесів - передачі висококласного відео і цифрового аудіо. До того ж, для них час від часу виходять оновлення інтерфейсу, які ще більше розширюють коло їх можливостей.
   
  Підсилювачі-розподільники DisplayPort використовують тільки один кабель, який передає відео з максимальною роздільною здатністю в 3840 х 2160 при 60 Гц, з підтримкою 3D формату. А кабель аудіо може передавати багатоканальний звук на різні монітори.
   
  Також, якщо Вам потрібно підключити пристрій, у якого не збігається з Вашим відео роз'єм, то можна використовувати спеціальний перехідник для інших форматів - HDMI, DVI і VGA. DisplayPort володіє двома видами кабелів:
   
  • активний - багаторазово підсилює сигнал, може передавати його на відстань до 100 метрів.
  • пасивний - передає максимальний дозвіл на 2 метри, наприклад, виводить відеосигнал з відеокарти на монітор комп'ютера.
Фільтр
Ціна
 •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.