Підсилювач-розподільник DisplayPort

Підсилювачі-розподільники цього типу - це високоякісні установки для розподілу і посилення сигналу HDMI з додатковими виходами DisplayPort. DisplayPort - це виходи стандартного інтерфейсу для моніторів. Це найбільш сучасний інтерфейс для з'єднання аудіо- та відеоапаратури. Найчастіше використовується для передачі сигналу з комп'ютера на систему домашнього кінотеатру.

Технологія підсилювачів-розподільників DisplayPort

Підсилювачі-розподільники DisplayPort зручні тим, що не вимагають наявності DRM - технічних засобів захисту авторських прав, при використанні. Також вони мають пропускну потужність удвічі вище, ніж Dual-Link DVI, використовують мінімальне напруга в електромережі.
 
Технологія цих підсилювачів-розподільників може одноразово транслювати відео і аудіо сигнали, має широкосмугового канал передачі - до 21.6 Гбіт / секунду на відстань до 3 метрів. Кабелі для DisplayPort можуть досягати максимальної довжини в 15 метрів.
 
Система не так поширена в сучасному світі, так як для виконання простих завдань, таких як робота в пакеті офіс, використання інтернету, комп'ютерні ігри та читання електронних книг - досить порту HDMI. DisplayPort же використовується для виконання складних процесів - передачі висококласного відео і цифрового аудіо. До того ж, для них час від часу виходять оновлення інтерфейсу, які ще більше розширюють коло їх можливостей.
 
Підсилювачі-розподільники DisplayPort використовують тільки один кабель, який передає відео з максимальною роздільною здатністю в 3840 х 2160 при 60 Гц, з підтримкою 3D формату. А кабель аудіо може передавати багатоканальний звук на різні монітори.
 
Також, якщо Вам потрібно підключити пристрій, у якого не збігається з Вашим відео роз'єм, то можна використовувати спеціальний перехідник для інших форматів - HDMI, DVI і VGA. DisplayPort володіє двома видами кабелів:
 
• активний - багаторазово підсилює сигнал, може передавати його на відстань до 100 метрів.
• пасивний - передає максимальний дозвіл на 2 метри, наприклад, виводить відеосигнал з відеокарти на монітор комп'ютера.

Ми рекомендуємо Вам вибрати і купити Підсилювач-розподільник DisplayPort за кращою вартістю в інтернет магазині звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі міста України. Также, замовляйте світлові сканери таких брендів як: New Light, dB Technologies, Levy`s. Магазин LuxPRO доставить жителям регіонів: Кропивницький, Бердянськ, Ужгород, а також інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн