Труби, корнети

Сучасне широке розмаїття асортименту музичних інструментів дозволяє музикантам створювати дійсно якісну, насичену різними стилями музику. Ніколи ще з таким успіхом не проходила інтеграція різних стилів друг у друга. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити необхідну модель клавішного, смичкового, духового або струнного асортименту від кращих брендів і виробників. Саме у нас ви знайдете не тільки широкої вибір музичних інструментів, але також і додаткових аксесуарів до них, які підвищують комфорт гри, безпеку при транспортуванні і зберіганні, надійність при проведенні концертів.

Труби, корнети: основні особливості асортименту

Духові інструменти дуже поширені в сучасному музичному творчості. Не лише про джаз-бенди використовують труби або кларнети в своєму репертуарі, але також багато фатальні колективи намагаються залучити якомога більше ресурсів з класичної музики. В інтернет-магазині LuxPRO - найбільший і вигідний асортимент труб, сурм і корнетів. Серед основних особливостей можна виділити наступні позиції:

  • представлені духові інструменти (корнети, сурми і труби) виготовлені з високоякісної жовтої латуні, яка істотно підвищує якість звучання, а також продовжує термін експлуатації інструменту;
  • труби, сурми і корнети можна придбати в двох дизайнерських варіантах: покритих срібним лаком або ж золотим лаком;
  • комплектні кейси, з якими поставляються моделі пропонованих духових інструментів, забезпечать безпеку і максимальну надійність при транспортуванні або зберіганні інструменту.

Корнети, труби й горни від LuxPRO: широкий модельний ряд і демократична ціна

Інтернет-магазин LuxPRO є тією торговою точкою, де представлені тільки високоякісні музичні інструменти та акустичне обладнання. Широкий вибір брендових моделей забезпечить як музиканта, так і професіонала надійної апаратурою та інструментами для створення чудової музики. Замовити в LuxPRO необхідну модель дуже просто: варто заповнити форму електронного замовлення на нашому сайті, після чого наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей і умов доставки. Якщо ви не хочете чекати, то варто замовити «зворотний» дзвінок від наших менеджерів: в точно зазначений час вони з радістю зателефонують Вам.

Рекомендуємо вибрати Труби, горни, корнети за нормальною вартістю в каталозі світлового обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву і всій Україні. Также, вибирайте Джерела фантомного живлення таких брендів як: Sky Sound, ParkAudio, Casio. Електронний магазин ЛюксПро реалізує доставку жителям регіонів: Одеса, Суми, Івано-Франківськ і в будь-який регіон України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Клапани