Вуличні LED прожектори, промислові та побутові світильники

Прожектори - необхідна світлове обладнання, за допомогою якого можна створювати якісне, спрямоване, як вуличне освітлення, так і внутрішнє. У даному розділі представлені світлодіодні прожектори для вуличного і архітектурного освітлення, які відрізняються не тільки відмінними технічними характерістакамі але і лояльною ціною.

Що представляють вуличні прожектори

Дане світлове обладнання широко використовується для підсвічування зовнішньої реклами, створення вуличного освітлення, а також в якості освітлювальних приладів всередині приміщень.
Прожектори світлодіодні представляють собою нові led технології, які розкривають безліч можливостей. Їх головною перевагою є економія електроенергії. Світлодіодні лампи практичні, довговічні, а найголовніше, економічно вигідні.
 
Так як led технології часто створюють вуличне освітлення, вони випускаються в міцному, надійному корпусі, який запобігає потраплянню вологи, а також стійкий до несприятливого навколишнього середовища.

Де можна використовувати вуличний прожектор

Завдяки величезній кількості переваг, ці сучасні технології широко використовуються в багатьох сферах. Прожектор можна використовувати для підсвічування:
 
• ландшафтів;
• рекламних щитів;
• вивісок;
• фонтанів;
• архітектурних споруд.
 
Вуличні освітлювальні прилади поміщені в спеціальний захисний корпус, тому їм нестрашні впливу несприятливого навколишнього середовища, а також погодні фактори.

Чому у нас вигідно купувати світлове обладнання

Наш інтернет-магазин співпрацює виключно з надійними і перевіреними виробниками. Тому своїм покупцям ми пропонуємо широкий асортимент сучасного і високоякісного обладнання. У нас можна замовити і купити переносні, галогенні, led та інші прилади для створення освітлення і підсвічування.
 
Завдяки належали партнерської співпраці ми можемо запропонувати ціни на обладнання, які в кілька разів нижче, ніж у наших конкурентів. Якщо ви хочете замовити і купити дійсно високоякісні переносні, галогенні світильники за розумними цінами, тоді ви звернулися за вірною адресою.
 
Наші переваги:
 
• ціна на порядок нижче, ніж у конкурентів;
• гарантія якості на всі обладнання;
• індивідуальний підхід до клієнтів;
• зручна система оплати.
 
Наш інтернет-магазин піклується про своїх покупців, тому ми пропонуємо лояльні ціни і сервіс на вищому рівні.
 
Щоб замовити і купити вуличні прожектори освітлення, переносні, галогенні або світлодіодні лампи, просто зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонними номерами.

Ми рекомендуємо Вам вибрати Вуличні LED прожектори за доступною вартістю в каталозі інтернет магазину світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок України. Также, Ви можете порівняти динаміки таких брендів як: BIG, New Light, AMC. Інтернет каталог ЛюксПро реалізовує доставку клієнтам в регіонах: Запоріжжя, Маріуполь, Полтава, а також в усі куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Ефекти