Оптоволоконний кабель OM4 з роз'ємами SC

Оптоволоконний кабель застосовується для передачі інформації за допомогою світла. Кабель оптика складається з тонкого прозорого скловолокна та ізоляції. За скловолокну світло проходить на великі відстані. В одному кабелі може бути кілька оптичних волокон.

Оптоволоконний кабель - це основне середовище для передачі цифрової інформації з високою швидкістю і на великі відстані. Технологія оптичного кабелю дозволяє забезпечити секретність інформації, що передається за рахунок великої помехозащищенности. Для підключення до оптики необхідно порушити цілісність оболонки провідника світла, а це робить практично неможливим несанкціонований доступ до інформації, що передається по оптоволокну. Основна перевага такого кабелю в тому, що його вартість не залежить від цін на метали. Також варто відзначити, що низька ціна на оптоволокно гарантує невисоку вартість виробництва кабельної продукції такого типу.

Переваги оптоволоконного кабелю перед «кручений парою»:

  • висока швидкість передачі даних;
  • малі втрати;
  • відсутність впливу електромагнітних полів. Оптичному кабелю не потрібно заземлення, а оптичне обладнання під час грози не вигорає від статичного розряду;
  • висока перешкодозахищеність. Електромагнітні перешкоди не можуть спотворити світловий сигнал.
  • секретність інформації, що передається. До оптичному кабелю не можна підключитися для прослуховування мережі без порушення цілісності кабелю.
  • невелика маса і розмір;
  • можливість прокладки на великі відстані (до 150 км в залежності від виду кабелю і обладнання).

У нас Ви зможете вибрати і придбати Оптоволоконний кабель OM4 з роз'ємами SC за кращою вартістю в онлайн каталозі світлового обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву. Также, замов пасивні колонки таких брендів як: Dell, Maxtone, Cover. Онлайн каталог https://luxpro.ua/ доставить клієнтам регіонів: Запоріжжя, Львів, Житомир, а також інші міста України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн
Оптоволоконний кабель OM4 з роз'ємами SC з доставкою по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов`янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам`янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань