Інсталяційна акустика

На сьогоднішній день різні інсталяційні звукові колони широко використовуються для різних призначень. Так, наприклад, професійні музиканти у своєму арсеналі завжди повинні мати високоякісне акустичне обладнання, яке зможе їм ефективно допомагати в роботі. Звичайно, в подібних системах потребують не тільки професіонали, але і просто любителі. Тому ринок акустичних систем звукових колон сьогодні досить багатий, для того щоб кожен зміг знайти щось для себе.

Переваги інсталяційних систем RCF

Якщо вам потрібно універсальне звукове обладнання, то рекомендуємо звернути увагу на торгову марку - RCF. Даний бренд пропонує широкий модельний ряд акустики, як для домашнього використання, так і для організації якісних концертних програм і звукових шоу. Виробники звукового обладнання RCF зуміли відмінно втілити в своїй техніці все необхідне, що тільки може знадобитися від якісних звукових систем. Так, наприклад, акустика RCF відрізняється прекрасною частотою звучання, гнучкістю і надвисокої комутованого потужністю.
 
Дані акустичні системи вже давно визнані багато професійними музикантами з усього світу. RCF відрізняється прекрасними технічними характеристиками, безліччю важливих і потрібних можливостей, а також вельми лояльною вартістю. Компанія-виробник вже не перший рік займає лідируючі позиції на ринку музичного обладнання, так як постійно і активно удосконалює свої виробничі можливості.

Призначення інсталяційною акустики

Головне призначення інсталяційних звукових колон - мобільна інсталяція. Вони відрізняються особливою надійністю, стильним дизайном, зручністю в експлуатації, а також при транспортуванні і установці. Системи відмінно звучать у всіх звукових діапазонах, тому активна акустика, зможе з легкістю стати важливим і незамінним компонентом у вашому музичному арсеналі.
 
Колонні акустичні системи дозволяють добитися високої чіткості мови і точного кута дисперсії, тому їх часто використовують для забезпечення звукового супроводу приміщень зі складною акустикою. Колонні акустичні системи дуже легкі і компактні, що не заважає їм мати відмінні акустичними характеристиками. Чудова якість звуку - це не просто слова, а результат серйозної роботи і підбору високоякісних компонентів: ефективних альнико магнітів, високоякісної мембрани і твитеров з низьким коефіцієнтом спотворень.
 
Колонні акустичні системи Apart - це дійсно якісне і чисте звучання. Інсталяційна звукова колона Apart - це потужні, компактні системи, які чудово підходять для ресторанів, клубів, спортивних центрів. Приваблива ціна, потужний, якісний звук і виняткова надійність дозволили комплектів Apart стати фаворитами для багатьох музикантів. Завдяки інтегрованим процесорам ви можете налаштовувати звук за своїм бажанням. Комплекти Apart високо надійні і оснащені системою захисту, яка дозволяє їм працювати навіть в дуже екстремальних умовах.

Пропонуємо підібрати Інсталяційна система за доступною вартістю в інтернет магазині музичного обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, замовляйте Рухомі голови WASH таких брендів як: Shure, Alustage, Behringer. Інтернет каталог ЛюксПро виконає поставку які проживають в містах: Херсон, Полтава, Івано-Франківськ і в ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Формат акустики
Макс. частота відтворення