Мандоліни, Банджо

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує асортимент оригінальних струнних інструментів - банджо, мандоліни. Купити відповідний модельний варіант ви зможете за доступною ціною в Україні.

Банджо в інтернет-магазині LuxPRO

Почнемо з самого популярного інструменту, активно використовується в сучасних джазових групах. Це струнно-щипковий інструмент, який має досить оригінальну конструкцію. Вона являє собою знімний полукорпуса, обід, мембрану із пластику, гриф, а також струни з металу. Усередині грифа розташовується анкер, який регулює Грифові вигин.
 
Сьогодні можна купити банджо в одній з трьох різновидів:
 
• шестиструнні інструменти;
• кантрі-банджо, яке ще називається «блюграсс»;
• а також класичний модельний варіант з п'ятьма струнами.
 
Найрідкісніший інструмент - з шістьма струнами, тому має ідентичний лад з акустичними гітарами. Але особливість шестиструнних банджо - лад на один тон нижче.

Мандоліни

Цікавий варіант струнно-щипкового інструменту - мандоліна. Конструкція її складається з дерев'яного корпусу, невеликого за розміром грифа (проводиться обов'язково з твердих деревних порід, наприклад, модрини), струни з металу (переважно латунні), верхнедековая дерев'яна підставка.
 
Інструмент дає оригінальне звучання багатьох музичних композицій. В основному його використовують джазові, етнічні музиканти, нерідко зустрічаються мандоліновие музичні вставки в рок-композиціях.

Що вибрати банджо, укулеле або мандоліну?

Всі три музичних інструменту струнно-щипкові. Вони є видами гітари.
 
Банджо асоціюється з народною музикою. Воно займало головну позицію в афро-американської народної культури в 19 столітті. Це інструмент з резонатором. У нього можуть бути від 4 і до 9 металевих струн. Він являє собою знімний полукорпуса, обід, мембрану із пластику, гриф, всередині якого знаходиться анкер. Це пристосування потрібно для регулювання грифова вигину.
 
Далекий родич банджо - мандоліна. Музичний інструмент походить від італійської лютні. Він складається з дерев'яного корпусу, маленького грифа і металевих струн. Грають на музичному інструменті частіше медіатором, а не пальцями.
 
Укулеле або гавайська гітара - це музичний чотириструнний прилад. Він менше за розміром, ніж звичайна гітара. Виділяють кілька видів: бас, баритон, тенор, концерт і сопрано. Гавайські гітари (укулеле) розрізняються за розміром, звучанням. Чим більше інструмент, тим нижче він звучить.

Загальні характеристики для струнних щипковий

Ці музичні прилади одного виду, тому вони мають схожі риси. На них потрібно звернути пильну увагу при виборі:
  • заздалегідь визначитеся зі звучанням інструмента, адже кожен з них має підвиди, по-різному відтворюють звук: починаючи від кількості струн і закінчуючи формою з розміром;
  • перевірте якість корпусу, інших складових - дізнайтеся з якого дерева зробив деталі, наприклад, гриф для мандоліни обов'язково повинен бути зроблений з твердих порід таких, як модрина або дуб;
  • струни повинні бути добре натягнуті і з якісного матеріалу - в основному використовують латунь, тому що це міцний і довговічний матеріал;
  • придивіться до дизайну - зовнішній вигляд відіграє велике значення, тому що з музичним інструментом Вам належить провести багато часу, слідчо, він повинен бути комфортним і радувати око.

Чому вигідніше купувати в LuxPRO?

Інтернет - магазин LuxPRO (Україна) - це оптимальне рішення для того, щоб купити, а також замовити укулеле або укулесті, мандоліни чи банджо. У нас великий вибір інструментів. Ми співпрацюємо з такими брендами як, Cort, Dimavery, ADMIRA.
 
Скільки коштує укулеле або гавайська гітара? Укулеле або гавайську гітару можна купити за різними цінами в Києві та будь-якому іншому регіоні в Україні. Ціна залежить від типу, виробника, матеріалів, тощо Для постійних клієнтів є гнучкі знижки. Купуючи в LuxPRO на постійній основі, клієнт знижує вартість укулеле і будь-якого іншого товару. Подробиці можна дізнатися у менеджера.
 
Якщо Ви зважилися купити гавайську гітару або укулеле (ukulele) і живете в таких містах, як Київ, Харків, Одеса чи в інших містах України, то звертайтеся в LuxPRO. Тому що ми надаємо доставку по всій території країни. Магазин привозить товар як за допомогою власних кур'єрів і машин, так і у співпраці з поштовими службами. Компанії партнери: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс. Замовлення понад 5000 грн доставляється безкоштовно в форматі "склад-склад".

Надаємо можливість підібрати Мандоліни, Банджо за доступною вартістю в онлайн каталозі світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в усі регіони України. Также, знаходьте Стійки для світлового обладнання таких брендів як: K&M, IBANEZ, Audio-Technica. Інтернет каталог ЛюксПро виконує доставку покупцям в регіонах: Кривий Ріг, Кропивницький, Тернопіль, а також інші регіони України.