Кабель 1BNC-1BNC

BNC кабель Kramer - це класичний коаксіальний кабель стандарту RG-6 c одним або п'ятьма вихідними 75-омнимі байонетнимроз'ємів (типу BNC) на кінцях. Конструкційно кабель складається з співвісно розташованих центрального провідника і екрану. Внутрішній провідник виконаний мідним одножильним провідником перетином 18 AWG (1,02 мм), закритого ізоляцією зі спіненого поліетилену, що забезпечує сталість взаєморозташування зовнішнього і внутрішнього провідників. Зовнішня проводка (екран) складається з алюмінієвого дроту перетином 34 AWG (0,16 мм) і подвійний фольги на майпаре з покриттям 25%. Зовні кабель покритий оболонкою з ПВХ служить для ізоляції та захисту від зовнішніх впливів. Міцна і гнучка конструкція дозволяє прокладати кабель в самих важкодоступних місцях.

Кабель ідеально підходить для передачі високочастотних аналогових і цифрових сигналів. Завдяки однаковим осях обох провідників у прямого коаксіальногокабелю обидва компонента електромагнітного поля зосереджені повністю в просторі між провідників (в діелектрику) не виходячи при цьому за межі кабелю, це в свою чергу виключає втрати електромагнітної енергії на випромінювання і захищає кабель від зовнішніх впливів електромагнітних наведень. 75-омний кабель RG-6 є ідеальною основою для кабелів з BNC роз'ємами, так як поєднує в собі ідеальне співвідношення вартості і механічної міцності при протягуванні, а також співвідношення між втратами в кабелі і його гнучкістю.

Роз'єм BNC (Bayonet Neill-Concelman) кабелів Крамер - це роз'єм з байонетною фіксацією службовець для підключення коаксіальних кабелів хвильовим опором 75 Ом і низькими втратами в роз'ємі.

Через наш сайт ви можете оформити зацікавив вас замовлення в будь-який зручний час, або зв'язатися з нашим менеджером в будні дні з 10:00 до 19:00. Оплата проводиться в зручний для вас способом, при цьому постійним клієнтам проводиться система знижок 5, 10 і 15%. Компанія здійснює доставку в вказану адресу або ви можете забрати товар самовивозом в нашому офісі.

 

Рекомендуємо Вам вибрати і купити Кабель 1BNC-1BNC за вигідною вартістю в онлайн магазині музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, подивіться Силові блоки таких брендів як: New Light, Sky Sound, Klotz. Магазин LuxPRO доставить клієнтам в регіонах: Черкаси, Хмельницький, Ужгород і в усі регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Кабель 1BNC-1BNC з доставкою по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов`янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам`янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань