Лінійні LED прожектори

Архітектурне освітлення являє собою особливий елемент дизайну. За допомогою грамотно підібраного обладнання можна підкреслити окремі елементи фасадів, зробити яскраві акценти в потрібних місцях, виділити на загальному тлі будівель необхідні ділянки будови.

Художнє світлодіодне освітлення

Сьогодні архітектурне освітлення широко використовується в міському дизайні, з його допомогою прикрашають мости, будівлі, будинку і т.д. Його головним призначенням є ефектне виділення споруди, або окремих його частин, на тлі інших об'єктів.
 
Переваги зовнішнього фасадного світлового обладнання у вигляді лінійного світильника:
 
• висока якість, стійкість до несприятливих погодних умов;
• економічне споживання електроенергії;
• багата палітра кольорів;
• тривалий термін служби.
 
Для створення художнього освітлення використовують спеціальні світильники, підсвічування, завдання якої - залучення уваги. Так як, зовнішнє світлове обладнання монтується на відкритих ділянках, тобто, на вулиці, воно виготовляється з міцних, вологостійких матеріалів, яким нестрашні будь-які погодні умови і несприятливе навколишнє середовище.

Сфера застосування архітектурного освітлення

На сьогоднішній день світлодіодні світильники, і різна підсвічування широко використовується в безлічі різних сфер. Так, наприклад, зовнішнє освітлення можна використовувати в рекламних цілях, для підсвічування магазинів, кафе, барів, ресторанів, готелів. Яскраве, динамічне світлове обладнання, розміщене на фасадах будівель, привертає, зацікавлює проходять повз людей.

Чому у нас вигідно робити покупки

У нашому інтернет-магазині вигідно купувати світлодіодне обладнання, ми співпрацюємо виключно з кращими і перевіреними виробниками. Своїм клієнтам ми гарантуємо високу якість і демократичні ціни.
 
У нас ви можете купити всілякі світильники, художню світлодіодне підсвічування і інші товари для створення архітектурного освітлення. Наша лояльна ціна на техніку, зможе вас приємно здивувати і порадувати. Якщо ви цінуєте поєднання бездоганної якості і демократичної ціни, тоді наш інтернет-магазин - це те що, вам потрібно!
 
Купуючи обладнання у нас, ви отримуєте наступні переваги:
 
• лояльні ціни;
• забезпечення якості;
• можливість здійснення оплати будь-яким зручним способом;
• наявність вигідних акцій, бонусів і знижок.
 
У нашому інтернет-магазині, ви можете замовити і купити світлову техніку для будинку, для зовнішнього освітлення фасадів, будівель, для створення зовнішньої рекламної підсвітки і т.д. Приємних і вигідних вам покупок в інтернет-магазині LuxPRO!

Унікальна можливість підібрати Лінійні LED прожектори за доступною вартістю в інтернет каталозі світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву і всій Україні. Также, замовляйте Акустичний поролон, пластазот таких брендів як: Mapex, Casio, Mott. Електронний магазин ЛюксПро реалізує поставку клієнтам в міста: Київ, Львів, Кривий Ріг, а також ін. куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн