Комбопідсилювачі для акустичних інструментів

Комбік для акустики - тільки сильне і чисте звучання! Якщо вам необхідний комбік для акустичної гітари, то торгова марка LuxPRO допоможе у купівлі за допомогою свого прекрасного вибору фірмової продукції.

Говорячи на тему комбінованих підсилювачів для гітар, відзначимо, що потрібні вони не тільки електромоделях. Комбік для акустичної гітари також використовується. Якщо саме в ньому у вас виникла потреба, торгова марка LuxPRO готова сприяти у виборі та купівлі. Наш асортимент складається виключно з фірмових товарів, які ми з гордістю пропонуємо клієнтам.

Навіщо потрібен комбік для акустичної гітари?

Як відомо, комбік виконує завдання підсилення звуку. За допомогою звукознімача відбувається передача струнних коливань на підсилювач і відтворення через динаміки. Якщо мова йде про електрогітару, то згадаємо, що її корпус є цілісним. І за рахунок цього така гітара не може дати хороший акустичний ефект. Без комбіка не обійтися.
 
У чому ж проблема гітари акустичної? Справа в тому, що на таких гітарах є особливі п'єзодатчики, різні активні і пасивні магніти. І вони дуже схильні до наведень. Відсутність спеціального покриття призводить акустичну гітару до того, що вона, будучи на сцені, може зреагувати на будь-яку звукову хвилю і з динаміків поллються не самі солодкі звуки. Спеціальні акустичні комбіки враховують такі моменти і глушать цю «зворотний зв'язок».
 
Комбік для акустики враховує «обертони» та інші нюанси звучання такої гітари. Він дозволить отримувати з вашого інструменту чисті звуки і домагатися звучання «як на концерті», тк і  в будь-яких умовах.
 
Як вибрати комбік для акустики? Якщо ви звернетеся за допомогою до фахівців LuxPRO, то вибір такого комбіка перестане бути проблемою. Ми допоможемо вам придбати найбільш підходящу модель, враховуючи ваші фінансові можливості і не витрачаючи дорогоцінний час.
 
Якщо ви хочете вивчити товарний ряд самостійно, то при покупці комбіка для акустики завжди враховуйте:
  • вид комбіка (найбільш прийнятним для гітари акустичної стане транзисторний варіант з відсутністю непотрібних тут передпідсилювачів);
  • потужність пристрою;
  • компанію-виробника.
Асортимент LuxPRO складається лиш із фірмових товарів і комбіки, звичайно ж, не виняток.
 

Що пропонує бренд LuxPRO?

Комбіки для акустичної гітари у нас можна вибрати від компаній Behringer, Alto Professional і KUSTOM. Ці товари порадують і зовні, і з точки зору використання. Зверніть увагу на естетику і компактність всіх представлених моделей, а ми в свою чергу розповімо вам про функціональність кожного окремого найменування. Покупки разом в LuxPRO робити дуже просто і швидко, оплачувати зручно, а отримати будь-який товар можна з доставкою в своє місто.

Пропонуємо купити Комбопідсилювачі інструментальні за нормальною ціною в онлайн каталозі музичних інструментів LuxPRO з доставкою по Києву і всій Україні. Также, дивись Силові блоки таких брендів як: FENDER, Remo, B&C Speakers. Каталог LuxPRO доставить жителям міст: Харків, Кременчук, Ужгород, а також ін. регіони України.