Директ-бокси (DI бокси)

Сучасна професійна акустична апаратура дозволяє кожному музиканту створити неповторний, ідеальний в його уявленні звук. Ще кілька років тому і мріяти не доводилося про те найширшому розмаїтті акустичної техніки, яка зараз представлена в широкому асортименті моделей. Інтернет-магазині LuxPro намагається постійно підтримувати і поповнювати такий асортимент, пропонує кожному клієнту можливість вибирати необхідну модель акустики з безлічі представлених моделей.

 

DI бокси: основне призначення і основні характеристики

Пропоновані в каталозі DI бокси - це акустична апаратура, що дозволяє з ще більшою варіативністю управляти налаштованим звуком. Обладнані спеціальними трансформаторами, які знижують загальний рівень шуму, такі бокси здатні з ще більшою ефективністю зберегти цілісність звуку і його первозданну частоту звучання.
 
Основні характеристики боксів, на які варто звернути увагу:
 
• в нашому інтернет-магазині представлені різні різновиди ID боксів, серед яких: так звані директ-бокси, звукові сплітера для гітар, звукові сплітера для синтезаторів і т.д .;
• подані моделі комутаторів дозволять з особливим комфортом спілкуватися з музикантами групи під час концерту;
• моделі звукових підсилювачів для навушників будуть актуальні для барабанщиків, бас-гітаристів, такі підсилювачі оснащені інноваційною функціональністю, здатні ефективно моніторити і прослуховувати звук;
• вся представлена апаратура в даному каталозі відзначена гарантією найвищої якості, всі моделі виробляються кращими всесвітньо відомими брендами.

DI бокси від магазин LuxPro: вигідні умови за низьку ціну

Кожен клієнт зможе замовити необхідну модель товару за спеціальними пропозиціями доставки і оплати. Інтернет-магазин LuxPro доставляє товар з гарантією надійності та безпеки, а оплатити покупку ви зможете при отриманні готівкою або ж безготівковим платежем. Ціна на всю продукцію нашого інтернет-магазин ефективно регулюється нашими менеджерами, ми пропонуємо товари без будь-яких накруток і справляння додаткових відсотків. Купити ID бокси в нашому інтернет-магазині - значить забезпечити собі максимальну якість оброблюваного звуку.

Ми пропонуємо вам купити Директ-бокси (DI бокси) за нормальною ціною в магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в усі міста України. Также, Ви можете замовити ультрафіолетові прилади таких брендів як: Behringer, Electro-Voice, Klipsch. Каталог ЛюксПро привозить клієнтам в регіонах: Вінниця, Херсон, Бердянськ, а також інші куточки України.