Пінспоти для дзеркальних куль

Пінспоти це спрямований прожектор з ламповим або світлодіодним джерелом світла представлені в асортименті компанії LuxPRO і призначені для створення барвистого світлового шоу. У чому ж полягає ефект роботи цих джерел світла. Світло як правило узконаправленного променя від прожектора потрапляючи на дзеркальна куля або півсферу відбиваючись створює ефект безлічі "сонячних зайчиків".

Прожектори для освітлення дзеркальних куль: класифікація і призначення

Пінспоти пропонуються на нашому сайті поділяються на:
 
  1. Вузьконаправлені.
  2. Широко спрямовані.
  3. Одноколірні: білий, блакитний, зелений, червоний, жовтий колір світлодіода.
  4. Чотирьохкольорові RGBW пінспоти.
Ці світильники мають різну ступінь яскравості, є:
  • 1 ватяні одноколірні;
  • 3 ватні одноколірні;
  • 4 ватяні одноколірні;
  • 5 ватяні одноколірні;
  • 10 ватяні RGBW;
  • лампові.
Звертаючись до нас за покупкою даного прожектора Ви можете розраховувати на професійну консультацію в його виборі а при необхідності фахівці сервісної служби здійснять повну інсталяцію придбаного обладнання ну а для любителів все робити самим звертаємо вашу увагу, що при розміщенні джерел підсвічування важливо враховувати його потужність, умови затемнення приміщення, обсяг дзеркального кулі або півсфери. Бажано розташовувати рівномірно пінспотовие прожектори з 4 х або як мінімум з 2 х сторін, при цьому маючи на увазі той факт, який промінь проектує ваш пінспот.

Переваги вибору пінспотов в LuxPRO

Звертаємо Вашу увагу, що компанія LuxPRO працює по всій Україні. Доставку підсвічування для кулі або півсфери замовленого у нас на сайті ми можемо здійснити пересиланням зі свого міста зручним для Вас перевізником на вказаний вами відділенні або аж до ваших дверей. Оплату за товар ви завжди можете провести зручним способом зазначеним у розділі Оплата нашого интерне магазину.

Надаємо можливість вибрати і замовити Пінспоти для дзеркальних куль по актуальній ціні в інтернет каталозі музичного обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву. Также, Ви можете переглянути Акустика HI-FI & Hi-END таких брендів як: JBL, Beyerdynamic, Osram. Каталог ЛюксПро виконує доставку в міста як: Одеса, Львів, Тернопіль і в будь-яке місто України.