Алюмінієві ферми

Готові алюмінієві ферми для сцени пропонуються на нашому сайті це вже абсолютно адаптовані вироби з повним комплексом механізмів і аксесуарів, для їх з'єднання між собою, кріплення на підлогу, стелю або стіну і можливістю мобільного монтажу-демонтажу в стислі терміни. Як правило набуваючи готові алюмінієві ферми для сцени ви його можете використовувати десятки років, тому що матеріал з якого він виготовлений не підлягає корозії і при правильному розподілі навантаження забезпечить кріплення на ньому необхідного обладнання. Сьогодні алюмінієві ферми застосовуються для монтажу сценічного обладнання: світло, звук, декорації. Вони є прекрасною альтернативою сталевим конструкціям, легко розбираються і переміщаються.

Готові алюмінієві ферми: призначення, підбір і основні вузли

При проектуванні концертних, торгових майданчиків, обладнанні залів нічних клубів і дискотек, при зведенні виставкових стендів виникає необхідність підвісити світлове та звукове обладнання. Для цих цілей використовуються алюмінієві ферми. Тип, розмір і конфігурація конструкції виготовляється з урахуванням габаритів об'єкта. Важливим є і його місце, а також в яких умовах ферма буде експлуатуватися. Попередньо фахівцем компанії повинен бути проведений розрахунок навантаження по максимуму, приділивши головну увагу опорі, стій і підвісу. Також можна виготовити щось унікальне для сценічного комплексу або шоу-програми, замовивши свій дизайн конструкції.
 
Перш ніж замовити той чи інший комплект необхідного обладнання, пропонуємо розглянути основні складові частини сценічного обладнання.
 
До основних вузлів відносяться:
  1. Страхувальна R-пружина.
  2. Центрувальними втулка.
  3. Конічний з'єднувач.
  4. База-підставу.
  5. ферма пряма двулайт, трілайт і квадролайт і відповідно куточок для них двулайт, трілайт і квадролайт.
  6. Ферма кругова.
  7. Візок для транспортування.
Від металоконструкції багато в чому залежить результат проведення запланованого заходу. Конструкція повинна бути надійною і ефективно виконувати свою функцію. Металеві ферми мають естетичний вигляд, тому дозволяють не ламати голову над тим, як приховати їх від глядача. Вони, в якомусь сенсі, задають стиль інтер'єру або самого заходу. Всі деталі зручні для транспортування і зберігання. Вони не здаються надто великими, але це жодним чином не впливає на їх міцність.

Як підібрати металоконструкції для обладнання?

Алюмінієві ферми вибираються відповідно до їх призначення. Якщо вам потрібно закріпити велика кількість освітлювального обладнання, ефективніше використовувати конструкції прямокутної форми. Вони розраховані на підтримування значного ваги. І дозволяють найбільш зручно розташувати обладнання на поверхні. Зверху, знизу, збоку - у вас є чотири сторони для монтажу техніки.
 
Для декоративних цілей: вивісок, декорацій, інсталяцій, використовують плоскі конструкції, сходового типу, а також трикутні основи. У них більш низька ціна. Їх зручно зберігати, так як вони не займають багато місця. Сама технологія монтажу досить проста, тому вам не обов'язково наймати фахівців.
 
Для звукового обладнання підійдуть, як прямокутні, так і трикутні конструкції. Але варто враховувати навантаження, яка буде приходити на вісь, а також заздалегідь продумувати місця для кріплень.

Алюмінієві ферми від інтернет магазин LuxPRO

Ми, інтернет-магазин LuxPRO, займаємося виробництвом алюмінієвих конструкцій для світлового обладнання за індивідуальними замовленнями. Для того щоб дати вам найбільш підходящу пропозицію, ми дізнаємося все цікавлять нас деталі, враховуючи характер застосування обладнання, вагові характеристики техніки і місце де буде відбуватися монтаж.
 
Ми виробляємо металоконструкції різних типів:
 
1. Трикутні.
2. Чотирикутні.
3. Плоскі.
 
 У тому випадку, якщо ваша конструкція буде постійно закріплена на одному місці, ми допоможемо вам спланувати, як і де розмістити конструкцію. Це дуже зручно на ранніх стадіях ремонтних робіт в приміщенні. Ви можете замовити всі необхідні комплектуючі до алюмінієвих конструкцій, в тому числі кутові компоненти. Наявність елементів різної довжини, дозволяє підібрати для вас конструкції необхідних розмірів.

Готові алюмінієві ферми від інтернет магазину LuxPRO - вигоди покупки

Алюмінієві ферми для сцени представлені в нашому асортименті підрозділяються на двулайт, трілайт, квадролайт а також ми запропонуємо всю необхідну комутацію, перехідники, з'єднувачі, куточки а при необхідності підйому світло-звукового обладнання і потрібної потужності лебідки. Також в асортименті нашої компанії ви знайдете елементи статі подіумів і сходів до них. Окремо хочемо звернути увагу на комплекти сцен, які ви можете індивідуально підібрати по метражу і замовити у нас.
 
Не зайвим буде звернути увагу наших клієнтів на те, що монтаж і кріплення сценічних конструкцій повинні проводити фахівці, обов'язкова умова при цьому в тому, що конструкція повинна бути заземлена, щоб виключити ураження електричним струмом персонал і відвідувачів а також проведення страхувальних заходів, для недопущення руйнування всієї конструкції або її частини.

Пропонуємо підібрати і придбати Алюмінієві ферми за вигідною вартістю в інтернет магазині світлового обладнання ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, дивіться лінійні масиви таких брендів як: RCF, Monacor, UDG. Інтернет каталог https://luxpro.ua/ привозить які проживають в регіонах: Київ, Вінниця, Чернігів, а також в усі куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник