Аксесуари до мікрофонних стійок

Мікрофоне обладнання на сьогоднішній день дуже затребуване в різних сферах діяльності. Тотальне розвиток засобів масової інформації, музичних груп, проведення різноманітних заходів за участю великої кількості людей - все це вимагає якісного мікрофонного оснащення. Мікрофонні стійки - це те обладнання, без якого не може обійтися жоден музикант, журналіст, громадський діяч.

 

Інтернет-магазин LuxPro забезпечує кожного клієнта широким асортиментом якісних моделей мікрофонних кріплень. У нашому каталозі представлені всілякі різновиди такого обладнання.

Мікрофонні додаткові стійки: основні особливості і технічні характеристики

Іноді трапляються такі ситуації, де обійтися однією мікрофонної стійкою не представляється можливим. Вони можуть використовуватися музикантами, які одночасно співають і грають на інструментах. Додаткова стійка кріпиться на основну стійку для мікрофона в будь-якому положенні. Це створює умови більшого комфорту і свободи для музиканта: один мікрофон служить для співу, другий мікрофон може використовуватися для музичного інструменту.
 
Також асортимент інтернет-магазину LuxPro пропонує додаткові кріплення для мікрофона, які мають оригінальну конструкцію і комфорт у використанні. Такі вони також кріпляться до основи для мікрофона і можуть служити в якості підставки для мобільного гаджета, де може відображатися текст пісні, текст виступу, ноти та ін.
 
Цікавою моделлю є стійка для барабанів, яка кріпиться на їх обід. Сучасні музичні групи можуть використовувати барабанщика в якості основного соліста, тому така модель буде актуальна для використання в таких оригінальних випадках.

Аксесуари до мікрофонних стійок: особливості покупки в магазині LuxPro

Інтернет-магазин LuxPro надає ідеальні умови співпраці для кожного клієнта:
 
• купити і оплатити товар можна будь-яким зручним способом: готівковим і безготівковим розрахунком;
• замовити необхідну модель товару можна за допомогою простої і зручної форми замовлення або ж за допомогою зв'язку з нашими менеджерами;
• ціна на кожну модель товару знаходиться на рівні нижче ринкової, інтернет-магазин LuxPro НЕ накручує вартість продукції.

Даруємо можливість замовити Аксесуари до мікрофонних стійок за найкращою ціною в онлайн магазині музичного обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву і всій Україні. Также, вибирай вимірювальні мікрофони таких брендів як: FENDER, D`ADDARIO, Bespeco. Каталог магазину LuxPRO виробляє доставку які проживають в регіонах: Дніпродзержинськ, Кременчук, Тернопіль і в інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Довжина буму
Колір