Мікрофони граничного шару

Мікрофони граничного шару досить недавно вийшли на ринок. Їх виробництво і продаж почалася після того, як сучасні моделі перестали задовольняти вимогам що ставляться до сучасної акустиці в 1 ю чергу для конференц залів та переговорних кімнат. Бренди AKG, Sennheiser це еталон передачі звуку в даному напрямку.

Призначення і застосування мікрофонів граничного шару

Як правило, вони застосовуються для озвучування "круглих столів", переговорів, семінарів, конференцій як в навчальних цілях так і в бізнесі. Замовниками моделей граничного шару є провідні компанії України, для яких слово інновації, швидше як символ асоціює з їх діяльністю ніж подив і нерозуміння. Саме інновацією в світі акустиці є мікрофони граничного шару.

Характеристики: відмінності, пристрій, переваги

Це як правило конденсаторний мікрофон з попередньої поляризацією капсуля, в якому акустичні властивості мікрофона оптимізовані, як для роботи з муз. інструментами так і вокалом і мови. Їх можна встановлювати як на плоску поверхню столу, трибуни, кафедрі а також на сцені в театрі, так і підвішувати в переговорних кімнатах і конференц залах. Все залежить від обраної вами моделі і то як ви її будете використовувати.
 
Позитивні відмінності моделі граничного шару від звичайного вокального або радіосистеми це оптимізація системи для озвучування муз. інструментів, вокалу і мови виступаючого, скритність від очей (плоска конструкція), наявність посиленої захисної сітки, монтажні отвори, вбудований попередній підсилювач і важкий вага моделі гарантує чудове звучання.

Чому вибирати краще в інтернет магазині luxpro.ua

Моделі граничного шару купити ви можете у нас не тільки з за іменитих брендів, які ми представляємо, але і тому, що ціна його купівлі буде найбільш приваблива для вас на відміну від наших конкурентів. Наша програма лояльності зробить покупку швидкою, зручною і економічно вигідною.
 
Також хочемо звернути увагу на питання ремонту мікрофонів. Ремонт мікрофонів виробляється набагато частіше ніж акустики, мікшерів або підсилювачів, тому що люди експлуатують його кидають, виливають на нього рідину ну і багато ін. На системи граничного шару при продажу ми даємо гарантію до 1 року, ну а в разі поломки ви завжди можете звернутися до нас в сервісний центр за його ремонтом.

У нас Ви зможете вибрати і купити Мікрофони граничного шару за доступною ціною в магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в усі регіони України. Также, поглянь Акустика для кінотеатрів таких брендів як: Shure, JBL, Roland. Інтернет магазин ЛюксПро реалізовує доставку жителям регіонів: Запоріжжя, Львів, Кременчук і в усі регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Гарантія