Проектори EPSON

Проектор Epson досить універсальні в своєму використанні, для навчання, відпочинку і роботи в офісі - вони однаково гарні. Продукція Epson вже давно стала еталоном не тільки в відеопроекції але і в інших високотехнологічних сферах. На виставці в Берліні в 2015 році компанія Epson представила широку лінійку своїх проекторів для домашнього використання, і у нас на сайті ви можете їх уже вивчити а при бажанні придбати. Незважаючи на те, що модельний ряд сповнений ноу хау, компанія Epson постійно проводить роботу по поліпшенню і модернізації проекторів.

Як вибрати проектор Epson для будинку?

Найбільш популярні і затребувані проектори для дому це: EH-TW9200, а так само EH-TW7200. Вони підтримують Full 2D або 3D HD якість зображення, так що можна сміливо брати і насолоджуватися кіносеансами вже вдома. Їх лампи досить сильні, щоб не втрачати яскравість від світло-передачі при проектуванні відео. Вони відмінно підходять так само офісних приміщень і роботи з слайдами, графіками та презентаціями.
 
Виконання проекторів Epson є в двох кольорах: чорний, який більше підійде для підготовлених затемнених приміщень, і білий - універсальний для всіх типів приміщення. Компанія Epson сама позначає самі топові проектори буквою - W. Так що якщо раптом після найменування проектора ви бачите приставку EH-TW9200W - знайте, модель ходова, а значить в її якості сумніву немає.
 
У комплект проектора напевно багато хто з вас захочуть купити і окуляри, для перегляду відео з високою роздільною здатністю і 3D проекцією. Важливо знати, що вони синхронізуються безпосередньо з проектором, всередині якого є спеціальний передавач, власне з цього зовнішнього порту на корпусі проектора можете не шукати.

Де і як можна купити проектор Epson?

Звернувшись в компанію LuxPRO ви отримуєте універсальний комплекс послуг по системі оплати і доставки по Україні. Так само, ви зможете звернутися в наш сервісний центр, якщо у вас виникнуть запитання з інсталяцією або використанням проектора непідготовленими і не навченими спеціально для цього людьми. Так само важливо знати, що звернувшись до нас ви відразу отримуєте можливість придбання товару зі знижкою за нашою програмою лояльності. Так що чекаємо ваших дзвінків і приємних вам покупок!

Надаємо можливість вибрати і купити Проектори EPSON по актуальній ціні в онлайн магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете переглянути Світлодіодний LED завісу, підлогу таких брендів як: Soundking, Proel, RCF. Каталог ЛюксПро виробляє доставку які проживають в регіонах: Миколаїв, Мелітополь, Нікополь і в будь-який куточок України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник