Готовий аудіо / інструментальний, DMX кабель

 • Готовий аудіо / інструментальний, DMX кабель пропонований до продажу на нашому сайті це найбільш часто запитувані моделі для різнопланової комутації акустичних систем між колонками, мікшером, радіосистемою а також світловим обладнанням, спеціальними ефектами, музичним обладнанням.

 • Кабелі на акустичні системи на сьогоднішній день - це найголовніше допоміжне обладнання, яке покликане забезпечити максимальний комфорт використання техніки, а також звести нанівець всілякі втрати в якості звуку. Саме таку продукцію пропонує купити інтернет-магазин LuxPRO, представляючи асортимент граничного різноманітності. Тільки у нас кожен клієнт зможете знайти підходящі розмірні характеристики кабелю, певний тип кабельної продукції, а також замовити своєчасну доставку обраної моделі кабелю.

  Готовий аудіо кабель: основні характеристики технічного характеру і особливості застосування

  Спектр застосування готових аудіо кабелів необмежений. Такий тип кабелю широко застосовується для комутації (підключення) різних видів устаткування з акустичними системами. За допомогою аудіо кабелю в готовому вигляді можна підключити до сучасної акустичної апаратури всілякі динаміки і колонки, мікшери, контролери і навіть світлове обладнання та радіосистеми. Універсальність даного типу кабелю робить його найбільш затребуваним в сучасній музичній діяльності.

  Основні характеристики продукції і модельний асортимент представлений в наступних позиціях:

  • в представленому асортименті готових аудіо кабелів ви зможете знайти два різновиди даної моделі: кутові аудіо кабелі і прямі аудіо кабелі, які комфортно встановлюються під різні типи акустичних систем та іншої апаратури;

  • в каталозі кабельної продукції ви зможете знайти і купити аудіо кабель спеціально для певного типу обладнання: для акустичних систем, динаміків, музичних інструментів і т.д .;

  • всі кабельні моделі мають підвищену зносостійкість, прекрасно протистоять різним зовнішнім факторам: сонячного ультрафіолету, вологості, здатні витримувати максимальні навантаження.

  Готовий аудіо кабелі від LuxPRO: ідеальний варіант для комфортного використання акустики

  Інтернет-магазин LuxPRO дає широкі можливості покупки готових аудіо кабелів для акустичних систем та іншої аудіо апаратури. Замовити кабель можна прямо на нашому сайті: спеціальна форма електронного замовлення цілодобово приймає ваші заявки на кабельну продукцію готового типу. Крім того, можливість «зворотного дзвінка» завжди до ваших послуг: в точно вказане вам час наші фахівці зв'яжуться з вами за будь-яких обставин.

  При виборі того чи іншого кабелю з роз'ємами потрібно враховувати не тільки довжину кабелю, а й технічні характеристики обладнання, тому що неправильно підібрана комутація може привести не тільки до спотворень в передачі сигналу але і виходом з ладу обладнання. Рекомендуємо довірити вибір і комутацію вашого обладнання фахівцям нашого сервісного центру LuxService, які зможуть провести індивідуальний підбір і комутацію вашого обладнання. Ну а якщо ви впевнені в собі - то вибирайте і замовляйте кабельну продукцію на свій розсуд, наша програма лояльності і надійний сервіс в доставку та оплату дозволить оперативно вирішити необхідність в комутації обладнанні.

Фільтр
Ціна
 •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.