Готовий аудіо / інструментальний, DMX кабель

Готовий аудіо / інструментальний, DMX кабель пропонований до продажу на нашому сайті це найбільш часто запитувані моделі для різнопланової комутації акустичних систем між колонками, мікшером, радіосистемою а також світловим обладнанням, спеціальними ефектами, музичним обладнанням.

Кабелі на акустичні системи на сьогоднішній день - це найголовніше допоміжне обладнання, яке покликане забезпечити максимальний комфорт використання техніки, а також звести нанівець всілякі втрати в якості звуку. Саме таку продукцію пропонує купити інтернет-магазин LuxPRO, представляючи асортимент граничного різноманітності. Тільки у нас кожен клієнт зможете знайти підходящі розмірні характеристики кабелю, певний тип кабельної продукції, а також замовити своєчасну доставку обраної моделі кабелю.

Готовий аудіо кабель: основні характеристики технічного характеру і особливості застосування

Спектр застосування готових аудіо кабелів необмежений. Такий тип кабелю широко застосовується для комутації (підключення) різних видів устаткування з акустичними системами. За допомогою аудіо кабелю в готовому вигляді можна підключити до сучасної акустичної апаратури всілякі динаміки і колонки, мікшери, контролери і навіть світлове обладнання та радіосистеми. Універсальність даного типу кабелю робить його найбільш затребуваним в сучасній музичній діяльності.

Основні характеристики продукції і модельний асортимент представлений в наступних позиціях:

• в представленому асортименті готових аудіо кабелів ви зможете знайти два різновиди даної моделі: кутові аудіо кабелі і прямі аудіо кабелі, які комфортно встановлюються під різні типи акустичних систем та іншої апаратури;

• в каталозі кабельної продукції ви зможете знайти і купити аудіо кабель спеціально для певного типу обладнання: для акустичних систем, динаміків, музичних інструментів і т.д .;

• всі кабельні моделі мають підвищену зносостійкість, прекрасно протистоять різним зовнішнім факторам: сонячного ультрафіолету, вологості, здатні витримувати максимальні навантаження.

Готовий аудіо кабелі від LuxPRO: ідеальний варіант для комфортного використання акустики

Інтернет-магазин LuxPRO дає широкі можливості покупки готових аудіо кабелів для акустичних систем та іншої аудіо апаратури. Замовити кабель можна прямо на нашому сайті: спеціальна форма електронного замовлення цілодобово приймає ваші заявки на кабельну продукцію готового типу. Крім того, можливість «зворотного дзвінка» завжди до ваших послуг: в точно вказане вам час наші фахівці зв'яжуться з вами за будь-яких обставин.

При виборі того чи іншого кабелю з роз'ємами потрібно враховувати не тільки довжину кабелю, а й технічні характеристики обладнання, тому що неправильно підібрана комутація може привести не тільки до спотворень в передачі сигналу але і виходом з ладу обладнання. Рекомендуємо довірити вибір і комутацію вашого обладнання фахівцям нашого сервісного центру LuxService, які зможуть провести індивідуальний підбір і комутацію вашого обладнання. Ну а якщо ви впевнені в собі - то вибирайте і замовляйте кабельну продукцію на свій розсуд, наша програма лояльності і надійний сервіс в доставку та оплату дозволить оперативно вирішити необхідність в комутації обладнанні.

Ми рекомендуємо Вам підібрати і купити Готовий кабель з роз'ємами по виправданій вартості в каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, подивіться Світлодіодні LED прилади таких брендів як: Acer, RCF, KORG. Онлайн магазин https://luxpro.ua/ виконає доставку покупцям міст: Біла Церква, Нікополь, Бердянськ, а також інші міста України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн