Проектори Sony

Проектор Sony - мультимедіа преміум-класу

Sony - японський виробник мультимедійних системи для навчання, розваг та корпоративного використання. Компанія багато років спеціалізується на виготовленні професійного обладнання для трансляції цифрового матеріалу. Проектор бренду займають лідируючі позиції на ринку офісної техніки, завдяки величезному потенціалу і розширеному модельному ряду.
 
Інтернет-магазин Lux Pro пропонує вашій увазі каталог оригінальних проекторів Соні. Ви можете замовити цікаву для модель з гарантією від офіційного виробника. Основна перевага моделей - їх універсальність і безкомпромісну якість виконання. Сучасні проектори Sony мають широкий дозволом для Ультраточна передачі відео і фото. Така техніка затребувана для комерційного використання в кінотеатрах, навчальних закладах, офісах для проведення презентацій.

Проектор Sony в Україні - еталон сучасної якості

• Висока деталізація. Трансляція зображення відбувається без затримок. Реалістична, об'ємна і яскрава картинка дарує чудове враження від перегляду кіно, відео або матеріалу.
• Універсальне рішення для проведення презентацій, відображення реклами, перегляду кіно на великому екрані. Професійні проектори оптимізовані під різні вимоги вищих навчальних закладів, організацій і торгових центрів.
• Наявність універсального з'єднання для підключення до комп'ютера і телефону.

Проектор Sony: переваги мультимедійних систем

1. Лазерно-люмінесцентні проектори володіють найкращою передачею кольору серед аналогічних моделей на ринку. Відчуйте ефект присутності від перегляду мультимедіа, де б ви не знаходилися.
2. Зрозумілий інтерфейс системи інтуїтивно не викличе утруднень в управлінні пристроєм.
3. Міцний корпус. Устаткування виготовлене з високоякісних матеріалів. Техніка витримує механічні пошкодження і протистоїть зовнішнім навантаженням. Елементи системи захищені від впливу вологи.
 
Ви можете замовити фірмові моделі проектори бренду Sony в інтернет-магазині Люкс Про. Ми напряму співпрацюємо з ліцензованими постачальниками бренду в Україні. Ціна на всій Директорії мінімальна - встигніть купити проектори з максимальною економією!

Даруємо можливість підібрати і купити Проектори Sony за вигідною ціною в онлайн магазині світлового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі міста України. Также, замовте Ланцюгові талі, лебідки таких брендів як: NGS, Phonic, Allen & Heath. Каталог https://luxpro.ua/ привозить жителям міст: Маріуполь, Черкаси, Біла Церква, а також ін. міста України.