Ліфти

Кріплення проектора - дуже важлива складова всього процесу установки. Адже від надійності монтажу проекторного обладнання залежить і подальший комфорт його використання, якість зображення та інші показники. Зазвичай для установки використовуються звичайні підставки, які однак не гарантують надійності установки. Використовуються також і спеціальні стельові кронштейни, але найбільш інноваційний варіант останніх років - це спеціальні ліфти для проекторів.

Проекторні ліфти: основні особливості

Ліфти для проекторів працюють за принципом класичних ліфтів, якими ми щодня користуємося. Наприклад, проекторна дошка зі спеціальним механізмом при необхідності випускається з тубуса, а після закінчення роботи - закривається. Така конструкція дозволяє заощадити місце, більш комфортно використовувати простір приміщення.
 
Та ж ситуація і з ліфтами для проекторів. Їх особливість в тому, що такі установки монтуються в стелю, а при необхідності висуваються з стелі або ручним способом, або завдяки спеціальному автоматичному механізму. Саме Проекторні пристрою встановлюється на цю ліфтову поличку - надійно закріплюється, щоб звести до мінімуму ризик падіння обладнання.
 
Перший момент, на який слід звернути увагу при виборі такого ліфта, - це його параметр максимального навантаження. Всі моделі розраховані на певне навантаження, з якою можуть впоратися. Наприклад, якщо модель ліфта для проектора розрахована на п'ятнадцять кілограмів. Відповідно, вага проектора не повинен перевищувати даний показник.
 
Багато моделей обладнуються спеціальними пультами управління - для комфортного дистанційного керування проектором.

Особливості покупки в інтернет-магазині LuxPRO

У представленому каталозі крім ліфтів для проекторів також представлені кріплення для телевізорів, купити які можна за доступною ціною. Ми пропонуємо наступні переваги покупки в нашому магазині:
завжди великий асортимент продукції від кращих брендових виробників;
  • можливість доставки товарів у будь-яке місто України, де є представництво фірм-перевізників;
  • можливість оплатити товар будь-яким способом - готівкою або по передоплаті.
Ліфти для проекторів і кронштейни для телевізорів - інноваційні моделі кріпильних елементів для більшої зручності мультимедійною технікою.

Пропонуємо вибрати і купити Ліфт для проектора за доступною вартістю в інтернет каталозі музичних інструментів LuxPRO з доставкою по Україні. Также, замов Інші прилади обробки звуку таких брендів як: PERFECT, ProCab, . Інтернет магазин https://luxpro.ua/ реалізує поставку жителям регіонів: Кременчук, Ужгород, Павлоград і в ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Вага навантаження