Екрани для кінотеатрів будь-яких розмірів, виготовлення під замовлення

Натяжні екрани на рамі - тема вельми інтересна. Натяжні екрани значно розширюють сферу використання даного типу апаратури, це і концертні майданчики, і фестивалі кіно, де в сукупності з проекційним обладнанням та якісно підібраними акустичними системами ми отримуємо чудовий результат у вигляді довільного клієнта і споживача.

 

Як вибрати натяжний екран на рамі ? Питання хороше. У нашому шоу-румі представлені зразки абсолютно різноманітних типів екранів, які Ви зможете подивитися, помацати і порівняти один з одним. Це значно спростить Ваш вибір, адже Ви вже заздалегідь будете знати який екран отримаєте на виході.
 
Ми робимо екрани під замовлення. За Вашим запитом ми зробимо потрібний для вас екран для проектора на люверсах DRAPER і AVScreen. Це звичайно не займає більше робочого тижня. Ми намагаємося робити екрани безшовним, ну а якщо розмір екрану не дозволяє нам зробити його безшовним, наші майстри постараються зробити шви максимально невидимими для кінцевого споживача.
 
Екрани бувають: прямий, зворотної проекції і перфоровані.
 
Типи натягу:
 
1. За типом всім нам відомого - батута. Рівномірно натягується з усіх 4 сторін на заздалегідь підготовлену раму.
2. Закріплюється лише з двох протилежних сторін, по типу - гамака.
 
Де і як купити екран для проекції DRAPER? Звернувшись до наших менеджерів за вказаними вище телефонами Ви отримаєте повну консультацію по вашому запиту, вони допоможуть Вам визначиться і підкажуть за термінами поставки вже готового екрану. Якщо у Вас будуть труднощі з установки або експлуатації Ви завжди зможете звернутися в наш сервісний центр. Директор сервісного центру може виїхати до Вас на місце і проконсультувати безпосередньо на зручній для Вас території. У разі необережного поводження з екраном може знадобиться консультація або ремонт в сервісному центрі.
 
Звернувшись до нас, Ви відразу одержуєте від нас приємний бонус у вигляді програми лояльності.
Гарного Вам дня і приємних покупок!

Ми рекомендуємо вибрати і замовити Екрани для кінотеатрів будь-яких розмірів за нормальною ціною в каталозі музичного обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву. Также, дивись Сходинки, перила для подіумів таких брендів як: Klipsch, Tascam, Audio-Technica. Каталог ЛюксПро виробляє доставку клієнтам в регіонах: Хмельницький, Кропивницький, Нікополь, а також інші міста України.