Контролери, звукові карти та ефектори

Сучасним ді-джеям скаржитися на відсутність необхідної апаратури не доводиться. Виробники різних акустичних систем, контролерів, еффектеров і інших музичних пристроїв пропонують з кожним роком набагато вдосконалені моделі. Однак вибір їх настільки великий, що розібратися в потрібному обладнанні іноді проблематично. Особливо це стосується тих, хто тільки починає свій шлях професійного ді-джея.

DJ контролери: деякі особливості вибору та головні характеристики обладнання

Спочатку слід визначитися з тим, на якому програмному забезпеченні ви будете працювати. Не всі контролери підтримують роботу з певним софтом, тому слід уважно дивитися в характеристиках можливість встановлення тієї чи іншої програми.
 
Наступний момент - функціональність. Для новачків з метою навчання оптимальним варіантом будуть нескладні контролери, обладнані двома деками і мають невеликий набір ефектів. Для більш просунутих музикантів слід, звичайно, зупинити свій вибір на більш просунутих моделях. Контролери для DJ професіоналів можуть створювати ефекти широкої різноманітності, мають безліч можливостей для комбінації звуків. Ціна на такі пристрої досить висока, тому ще раз нагадуємо: для навчання майстерності діджея слід зупинити свій вибір на більш простих моделях.
 
Один з головних критеріїв - зручність обладнання. Жодному разі не покладайтеся на те, що з часом виробиться звичка. Розташування основних кнопок і регуляторів має бути оптимальним, відстань між ними має відповідати комфорту управління. У зв'язку з зручністю особливу увагу слід приділити також розмірами придбаного устаткування, тобто для транспортування або перевезення необхідно буде купити додатковий кейс.

Додаткові еффектери і звукові карти: основні особливості обладнання

Для ді-джеїв дуже важливо добитися хорошого, якісного звуку. На додаток до ді-джейским установкам купуються також звукові карти і різні еффектери. Додаткове обладнання купується, звичайно, досвідченими ді-джеями, новачкам не слід відразу обзаводитися безліччю апаратури, з якою на перших порах важко впоратися.
 
Звукова карта здатна помітно покращити якість звуку під час відтворення музики. Більшість з них оснащуються спеціальними для цього конверторами. Нульова затримка звуку дозволяє також домогтися високої якості звучання. Звукові карти компакти, оснащені множинними входами для підключення додаткової апаратури.
 
Еффектери також дозволяють вносити додаткові зміни в стан звуку. Так, наприклад, еффектер звуковий затримки дозволяє змінювати еховий діапазон при зворотного зв'язку з обладнанням, вдосконалити акустичну забарвлення відтворюваних композицій. Головне, за допомогою пристрою можна контролювати такий найважливіший показник, як глибина затримки.
 
Програми для створення і відомості музики - також важливий момент використання діджейського обладнання. Ми вже говорили про те, що вибір контролера слід здійснювати з заздалегідь підготовленими програмами. Такими програмами можуть бути Traktor Pro, Virtual DJ Pro, BATTERY 3 і багато інших. Програми є професійний софт з неймовірною функціональністю, де можна робити практично все.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує замовити необхідне обладнання для DJ з широкого модельного асортименту. 

У нас Ви можете вибрати Контролери і ефектори за нормальною вартістю в каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, знайди сценічні монітори таких брендів як: JBL, Chauvet, IMG Stage Line. Каталог магазину LuxPRO виробляє доставку клієнтам в міста: Полтава, Дніпродзержинськ, Бердянськ, а також ін. регіони України.