Системи мовного оповіщення та мегафони

Мегафон призначений для того, щоб вести гучне оповіщення мови. Таким пристроєм, найчастіше, користуються гіди, організатори будь-яких масових заходів. Його завдання полягає в тому, щоб посилювати звук голосу, дозволяти вести голосове мовлення на відстані. Перевага системи мовного оповіщення, полягає в тому, що вона переносна, а тому може бути використана, навіть в русі, в будь-яких місцях.

Мегафони і системи мовного оповіщення

Складається пристрій мовлення з корпусу, всередині якого знаходиться мікрофон і підсилювач, а також гучномовець, що поміщений в об'ємний рупор. Діаметр і форма рупора у різних моделей може відрізнятися.
 
Також, до систем оповіщення варто віднести і всілякі акустичні системи. Однією з таких є станція посилення звуку, яка представлена в декількох варіантах. Така система, найчастіше, використовується екскурсоводами для більш гучного мовлення. У таких пристроях, вже є вбудований МР3-плеєр і радіо, ну, і, звичайно ж, мікрофон. У нас представлені моделі, які кріпляться на пояс, а мікрофон, закріплюється на спеціальній гарнітурі, на голові. Таким чином, ваші руки завжди будуть вільні, що досить важливо, як для гіда.

Вибір систем оповіщення

Потужність - один з найважливіших параметрів правильно вибору. Від цього показника залежить, на яку відстань буде чутність мови. Об'ємність звуку дозволяє визначити діаметр рупора. Чим він більший, тим звук більш насичений і ємний. Кожна модель вже має свій показник дальності. Так, невеликі рупори, дозволяють вести оповіщення на відстань 30-ти метрів, більші 100-150. Системи з потужним підсилювачем звуку, дозволяють вести мовлення на відстань в 200-300 метрів. Надпотужні пристрої можуть досягати відстані, навіть в 1,5 - 2 кілометри.
 
Важливим моментом, мабуть, буде необхідність вибору способу енергопостачання мегафона. Він може працювати, як від батарейок, так і від акумулятора. Другий варіант, звичайно, ж більш зручний. Такий пристрій буде довго працювати, не разряжаясь і не ставлячи вас в незручне становище. Системи оповіщення з вбудованим акумулятором, буде більш дорогої, однак, вона швидко окупиться. Адже так вам не доведеться постійно витрачатися на батарейки разового заряду. А акумулятор буде служити вам дуже довго. До того ж, в нашому інтернет-магазині, представлені акумулятори з самої різної ємністю. Є, більш довговічні літієві моделі і їх аналоги.
 
Сьогодні мегафони постачають найрізноманітнішими додатковими функціями. Наприклад, в більшості моделей має функція оповіщення «сирена», яка дозволяє видавати через рупор сигнал тривоги. Також, дуже цікаві пристрої з наявністю виходу під USB-кабель, який дозволяє підключати всілякі мультимедійні пристрої. Наприклад, музичний плеєр.
 
Зверніть увагу на такі зручності, як складна або нерухома ручка. Складаний механізм, дозволяє зробити пристрій більш компактним. Це зручно при транспортуванні і зберіганні. У питанні зручності, потрібно віддавати переваги моделям в яких має виносний мікрофон. Це не так сковує рух, як використання вбудованого мікрофона ручного гучномовця.

Рекомендуємо Вам підібрати Системи мовного оповіщення та мегафони за кращою вартістю в онлайн каталозі музичних інструментів ЛюксПро з доставкою по Києву і всій Україні. Также, поглянь Тюнери та метрономи таких брендів як: Apart, AMC, Magnat. Каталог магазину LuxPRO виконає доставку покупцям в містах: Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Івано-Франківськ і в усі регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Динаміки (конфігурація)
Рейтинг потужності
Площа озвучування
Макс. частота відтворення
Мін. частота відтворення
Макс. вхідний опір
Місце встановлення