Віолончелі Yamaha

Віолончелі Yamaha - вершина музичного майстерності

Японський бренд Yamaha - експерт у випуску музичних систем і інструментів. На особливу увагу заслуговує колекція віолончелей з класичним теплим звучанням. Струнний інструмент виготовлений з високоякісної деревини з індивідуальним лакофарбовим покриттям. Традиційне звучання, елегантний дизайн, сучасні комплектуючі - дані особливості оцінить кожен музикант.
 
Робота віолончелі полягає в ковзанні спеціального смичка по струнах. У проектуванні моделей бренд Ямаха використовує фірмові струни марки D'Addario Prelude, які демонструють надійність, якісне ковзання. Інструменти Yamaha дарують безліч можливостей для музикантів різного рівня підготовки. Неймовірна зручність гри, мала вага в поєднанні з класичним звучанням роблять віолончель прекрасним вибором для живих виступів.

Модельний ряд віолончелей Yamaha

• віолончель 3/4 VC5S34 пропонують такий же теплий і насичений звук і прекрасну віддачу, як у скрипок серії V5. Віолончель початкового рівня відрізняється приємним звучанням і комплектується ущільненим чохлом, смичком і каніфоллю, тому вам не доведеться купувати ці аксесуари для того, щоб почати грати;
• віолончель 4/4 VC5S44. Модель початкового рівня відрізняється приємним звучанням і неперевершеною надійністю. Кожен інструмент виготовлений з використанням традиційних методів, приділяючи особливу увагу зовнішньому вигляду і зручності гри;
• віолончель 4/4 VC3S44. Ламінована нижня дека і обичайка забезпечують чудову стійкість інструменту до змін температури і вологості.

Віолончелі Yamaha в Києві і Україні

Інтернет-магазин LuxPRO презентує лінійку фірмових віолончелей Yamaha (Японія). Чому наша продукція затребувана:
 
1. Оригінальна якість. Купуйте інструменти преміум-класу з гарантією від виробника. Кожна модель відповідає встановленим стандартам для навчання, професійної гри.
2. Знижена вартість. Отримуйте максимальну вигоду від замовлення в Інтернет. Ми напряму співпрацюємо з брендом Y, тому пропонуємо приємні ціни на всі категорії музичного обладнання.
3. Оперативна доставка. Відправлення до Києва і по всій Україні швидко і зручно! Отримуйте замовлення в найкоротші терміни.
4. Висока якість сервісу. Отримайте консультацію фахівця LuxPRO і зробіть правильний вибір.
Фільтр
Країна - виробник
Розмір
Верхня дека
Нижня дека
Обечайки
Гарантія
Очистити вибір