Dj - мікшери

Кожен власник нічного клубу або бару знає, що головною складовою успіху є якісне обладнання. Не секрет, що люди приходять до закладу відпочити і отримати задоволення, потанцювати і розслабитися, тому дуже важливо, щоб у ді-джея було якісно обладнано його робоче місце, і він міг радувати відвідувачів якісними треками. Представлені в нашому інтернет магазині dj пульти мають сучасний інтерфейс і унікальні можливості для відомості індивідуальних, модних композицій.

Dj - мікшери: призначення і застосування

 

Робочі місце будь-якого ді-джея - це професійний пульт, за допомогою якого він може відтворювати свої шедеври. Діджейський пульт - серце робочої станції будь-якого цифрового музиканта. Саме за допомогою цього пристрою проводиться зведення аудіо доріжок і народжуються музичні композиції. Dj пульт необхідний діджею для створення повноцінного робочого місця, на якому він зможе зводити треки і налагоджувати на них різні ефекти. За допомогою такої техніки можна змінювати темп і формувати унікальні композиції. Тому так важливо приділяти достатньо уваги вибору цього незамінного приладу.
 
На сучасному ринку звукового обладнання можна купити dj мікшер в трьох цінових категоріях:
 
1. До першого типу обладнання відносяться недорогі пульти для початківця рівня.
 
2. Другу позицію займають більш «просунуті» мікшери, які відносяться до напівпрофесійного рівня.
 
3. Але, і, звичайно ж, існує третя категорія дорого професійного обладнання для досвідчених ді-джеїв.
 
Для початківців діджеїв найкраще буде dj мікшер вибрати початкового рівня, з двома каналами, наприклад DJM-350 Pioneer. На такому пульті він зможе навчитися і в майбутньому стати відмінним фахівцем. Для отримання максимум ефектів більш просунутим користувачам діджейського обладнання краще віддати перевагу більш дорогим моделям, наприклад DJM-700 K Pioneer і DJM-850-K, які зможуть відкрити перед діджеєм безліч унікальних можливостей, таким як вбудована USB звукова карта, різноманітні види комутації до ПК, а так само функцію BEAT COLOR FX - зміна ефектів в залежності від сигналу по входу на канал. Не секрет, що таке обладнання буде коштувати на порядок дорожче, ніж напівпрофесійне. Тому, яку модель мікшера краще придбати звичайно ж вирішувати тільки Вам.

Вибір пульта в інтернет-магазині luxpro.com.ua

Вибір DJ-мікшери зазвичай залежить від рівня майстерності діджея: чим він вищий, тим більша кількість апаратури необхідно музикантові. Мікшера для DJ, в більшості своїй, мають 2-3 каналу (лінії, за якими сигнал передається з програвача на лінійний вхід). Сигнали каналів, змінюючись завдяки вбудованим ефектів, змішуються, створюючи щільний звук. Таким чином, чим більше каналів має пульт, тим більше у діджея можливостей втілити всі свої музичні задуми. Мікшерський пульти також дозволяють прослуховувати звуки поканально, через навушники. Крім цього обов'язковими атрибутами даного обладнання є виходи на записуючий пристрій і монітори, вхід для мікрофона та інше.
 
Компанія LuxPRO пропонує Вашій увазі якісні, зручні і функціональні DJ-мікшери, що дозволяють створювати по-справжньому гарну музику.

У нас можна підібрати і купити Dj - мікшери за доступною ціною в каталозі інтернет магазину звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі регіони України. Также, Ви можете знайти Передпідсилювачі для мікрофонів і навушників таких брендів як: Casio, Zoom, Nightsun. Електронний каталог ЛюксПро реалізує доставку клієнтам в регіонах: Чернівці, Біла Церква, Бердянськ, а також в усі міста України.