Валторни

 Валторни Jinbao, Maxtone, Yamaha, Jupiter

Валторна - популярний духовий інструмент, який володіє бас і тенорових регістром. У перекладі з німецького назва інструменту означає «лісовий ріг» через близьке подібності зі старовинної духовий трубою. Завдяки співучому, бархатистому, теплому звучанню, інструмент активно використовується для участі в сольних і симфонічних партіях. Унікальний дизайн, розширені звукові можливості, надійність - валторни від Jinbao, Jupiter, Maxtone, Yamaha відповідають всім стандартам музичної індустрії.
 
Дані бренди є експертами у випуску професійних валторн. Регулювання звукового рівня ведеться за допомогою вентилів. Повітря переміщається по мережі невеликих трубочок, виконаних з міді. При переміщенні повітря по коротким трубках утворюється високий звук, а при подоланні більшої відстані - навпаки, низький.

Валторни: модельний ряд у магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує розширений каталог валторн брендів Jinbao, Maxtone, Yamaha, Jupiter:
 
• помпова валторна Jinbao JBFH-730L зі строєм Bb, мензурой: 11.5 мм і розтрубом: 305 мм;
• подвійна валторна Jinbao JBFH-601L зі строєм F / Bb, мензурой: 11.85 мм і розтрубом: 305 мм, 4 клавіші;
• валторна Maxtone THC53S 4LD, створена для комфортної гри і з відмінним звучанням. THC53S 4LD має знімний розтруб, що полегшує транспортування, а також в комплекті йде кейс;
• валторна Jupiter JHR1110 сі-бемоль / фа, мензура 12 мм, розтруб 302 мм, лакований мідний корпус і розтруб, мундштук: червона мідь, 4 вентиля, кейс JPKC54B в комплекті;
• валторна Maxtone THC53D 4LD - це 4-клапановая валторна тональності Фа (F). Знімний розтруб діаметром 315 мм при необхідності дозволить вам варіювати звук. Мундштук - 11,9мм;
• oдінарная валторна Yamaha YHR314. Завдяки полегшеному вазі і простоті звуковидобування ця модель є чудовим інструментом для початківців музикантів.

Брендові валторни в Україні і Києві

Інтернет-магазин LuxPRO - фахівець у виборі музичного обладнання від відомих брендів. Які ми пропонуємо переваги для покупців:
 
1. Оперативна доставка. Доставимо товар всього за кілька днів в будь-який населений пункт.
2. Поповнення асортименту і широкий вибір. LuxPRO стежить за тенденціями на ринку музичних інструментів і обладнання. Купуйте фірмове обладнання та аксесуари сучасного класу.
3. Розумні ціни і постійні акції. Досить переплачувати за товар аналогічної якості. Отримайте максимальну вигоду від замовлення в Інтернеті. Скористайтеся спеціальними пропозиціями на нашому сайті.
4. Фірмове якість. Покриття металевого корпусу золотим лаком не тільки перетворює зовнішній вигляд інструменту. Він також забезпечує більш ясний, позбавлений шумів звук.

Рекомендуємо купити Валторни за вигідною ціною в каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете купити ультрафіолетові прилади таких брендів як: AKG, GATOR, TOA. Інтернет каталог ЛюксПро виконає поставку клієнтам в регіонах: Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль і в ін. регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Призначення
Кількість клапанів
Мундштук
Колір