Караоке AST

Ми дуже любимо продавати звукове обладнання а ще більше караоке системи. Якщо зайдете в наше портфоліо, то ви зможете побачити, скільки клубів, приватних котеджів ми обладнали цим обладнанням. Чому у нас це добре виходить, тому як ми профі в цій справі. Наша компанія уважно стежить за всіма новинками на ринку, уважно вивчає і популяризує цей вид апаратури.

Професійна караоке система AST-100

Дана система розроблена з огляду на численні побажання замовників, що дало можливість втілити в ній новітні функції і зручну систему управління. Завдяки використанню суч. мультимедіа платформи Sigma Designs і високо якісного аудіо тракту, проф. модель AST-100 стала провідним гравцем на світовому ринку. Дана модель включає кращі функції вже діючих проф. систем з новітніми технологіями. Все це піднімає AST-100 на високий рівень і стало ВІДМІННИМ РІШЕННЯМ для використання його в нічних клубах, ресторанах а також для домашнього користування.
 
Основні переваги:

  1. Професійна караоке AST-100 - система останнього покоління, вона володіє найпередовішими техн. можливостями, надійна в роботі і має сучасний дизайн.
  2. У базі є величезна кількість сучасних і улюблених пісень, в т.ч. пісні в форматі mp3.
  3. Чудовий апарат для використання як в домашніх умовах і так і в закладах будь-якого рівня.
  4. Інтуїтивне і просте у використанні меню управління, є можливість управляти системою через комп'ютер.
  5. Оновлювати пісенний репертуар можна по інтернету - щомісяця - ціна 80 $.
На сьогоднішній день є можливість управляти караоке системою по Wi-Fi з планшета iPad за допомогою спец. програми, яку користувач може самостійно (програма платна) завантажувати з сайту Apple App Store кл. слово «AST Manager».

Кілька слів про інших моделях AST

Професійна система караоке AST-50 була випущена зовсім недавно і є більш спрощеною версією старшого побратима моделі 100 і призначається для тих, хто тільки починає свій бізнес в караоке індустрії і може бути використана в ресторанах, барах, VIP / банкетних залах і заміських котеджів (квартир ). Якщо для вас питання бюджету стоїть на 1 місці і в цьому випадку Вас чекає сюрприз-новинка від компанії AST - модель AST Mini це невелика, але професійна караоке система, призначення для якої дати проявити вам свій вокал в караоке прямо у вашій квартирі, кімнаті, дачі (заміському будинку).
 
Вигоди покупки караоке систем в магазині LuxPRO
 
Ні для кого не секрет, що будь-яка професійна техніка вимагає від її власника грамотної і вмілої експлуатації. При покупці караоке, як ніколи потрібна допомога досвідченого співробітника для підбору необхідного звукового обладнання, підключення, налаштування і навчання. Компанія LuxPRO все це пропонує своїм клієнтам, ми завжди на зв'язку з нашими клієнтами і допоможемо в будь-яку хвилину вирішити будь-яке питання по експлуатації будь-караоке системи.

Надаємо можливість підібрати і купити Караоке системи AST за доступною ціною в каталозі інтернет магазину музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, вибери Директ-бокси (DI бокси) таких брендів як: Pioneer, AMC, FBT. Онлайн магазин https://luxpro.ua/ привезе клієнтам в регіонах: Черкаси, Тернопіль, Біла Церква і в інші регіони України.