Ультракороткофокусні проектори Optoma

Презентації в сфері бізнесу та освіти вже давно не обходяться без мультимедійних інструментів. Така подача матеріалу у багато разів легше і краще сприймається слухачами, оскільки він стає наочним. Для проведення успішної презентації, заняття необхідний якісний проектор з чітким зображенням. Наш інтернет-магазин надає великий асортимент таких проекторів.

Першокласні ультракороткофокусні проектори

LuxPRO пропонує ряд висококласних проекторів від торгової марки Optoma. Цей бренд за час свого існування здобув популярність і заслужив довіру покупців.
 
Перевага ультракороткофокусних проекторів:
 
• лінзових-дзеркальна технологія дає можливість встановити пристрій на мінімальній відстані від екрану, що оберігає виступає від попадання світлових променів;
• сумісний з комп'ютерними пристроями та іншим обладнанням;
• екраном може служити будь-яка рівна поверхня: стіл, стіна, стеля, підлога;
• високий рівень контрастності і гідна передача кольору забезпечують точне і яскраве проектування зображення;
• пристрій можна прикріпити як високо під стелею, так і на підлозі;
• проектор даної торгової марки коштує недорого при тих же функціональних можливостях;
• прибрати додатково спеціальні окуляри, Ви отримуєте можливість проводити презентацію в 3D режимі;
• проектування без відблисків і тіней.
 
Створення інтерактивних класів в школах, університетах та інших навчальних закладах на сьогоднішній день одна з першорядних завдань, оскільки вони значно полегшать навчальний процес. Багатьох зупиняє завищена ціна необхідних пристроїв. На luxpro.com.ua можна купити проектор для школи по невисокої вартості.

Умови співпраці з компанією

Компанія LuxPRO пропонує широкий спектр послуг, які не обмежуються тільки лише продажем устаткування. Ми консультуємо наших клієнтів, пропонуємо найкращі рішення для їх потреб, займаємося монтажними роботами і налаштуванням пристроїв. При необхідності проводимо навчання по їх використанню.
 
Купити проектор, ціна на який встановлюється в залежності від його характеристик, можна за допомогою будь-якій зручній Вам системи оплати: готівкою, за допомогою банку, інтернет ресурсів або сплативши покупку частинами.
 
Перевірені перевізники або кур'єрська служба компанії не змусить довго чекати замовлення. До того ж Ви отримаєте електронне сповіщення по факту відправки і прибуття товару.
За детальною інформацією звертайтесь до нас безпосередньо.

Унікальна можливість підібрати Ультракороткофокусні проектори Optoma за доступною вартістю в онлайн магазині звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Україні. Также, замовляйте Світлодіодні LED стробоскопи таких брендів як: Yamaha, Sennheiser, Soundcraft. Електронний магазин ЛюксПро виконає доставку жителям міст: Полтава, Житомир, Суми, а також в усі регіони України.