Проектори BIG | DREAM VISION

Проектори BIG | Emiter-Sіспользуют революційну безламповий технологію проектування зображення, засновану на лазерно-світлодіодних джерелах світла. Дана розробка дозволяє значно збільшити термін служби проектора без сервісного втручання і скоротити витрати на обслуговування. Крім цього лазерно-світлодіодні проектори Casio здатні працювати 24 години на добу і 7 днів на тиждень без істотного зниження яскравості, їх можна встановлювати у вертикальному положенні і використовувати в якості рішень для цифрової реклами Digital Signage. Прийшла черга розповісти про проекторах DREAM VISION. Це серія проекторів під назвою «Inti». В першу чергу вони поділяються на три типи, і основна різниця в контрастності проектованій картинки.

Всі вони підтримують режим: стереоскопічний. Плюс в комплект входять одна пара окулярів і синхронизирующий випромінювач імпульсів, що значно полегшить використання даної апаратурою.
 
Лінійка ділиться на три типи проекторів:
 
DREAM VISION INTI 1 (контрастність: 50000: 1).
DREAM VISION INTI 2 (70000: 1).
DREAM VISION INTI 3 (100000: 1).
 
Проектор DREAM VISION досить габаритні і важкі. Мають досить великий корпус, що надає їм якоїсь солідності в зовнішньому вигляді. Зроблені вони з пластику. Верхня кришка якого глянцева з напиленням блискіток, а задня панель і низ проектора це звичайний матовий пластик. На задній панелі ви зможете побачити кілька кнопок управління проектором, кришку для відсіку під лампу, всі роз'єми які можливі в даному приладі, друге вікно ІК - прийому і звичайно ж решітки для подачі повітря, плюс ще одна на дні корпусу зі змінним фільтром.
 
Так само важливо знати, що 4 ніжки на корпусі откручиваются, це на випадок якщо вам потрібно буде інсталювати проектор. Якщо знадобиться допомога в установки проектора, наш сервісний центр завжди зможе вам допомогти. Власне кажучи, фільтр і лампу можна з легкістю міняти не знімаючи проектор з стельового або настінного кріплення. У комплекті йде стандартний пульт управління, хтось каже що він не великий, але по суті він відповідає розмірам пультів до сучасних плазмових телевізорів.

Особливості проекторів DREAM VISION

Меню у цих проекторів має досить строгий інтерфейс з дрібними, на деякий погляд, буквами. Є підказки по кожній функції з усіх представлених кнопок. Так само можна включити російськомовне меню, яке відрізняється якістю подачі інформації. У комплекті з проектором найчастіше йде інструкція англійською мовою. Так само в даних проекторах можна регулювати проекцію, а так же легко керувати налаштуванням зображення під ті тони, які подобаються саме вам.
 
Такі проектори володіють унікальною функцією таймера, який дозволяє вимикаються проектора після 3-4 годин без команд від користувача даними апаратом. Проектор DREAM VISION тихі в роботі, що значно покращують його роботу, адже, погодьтеся, не хочеться чути гул над вухом, коли дивишся цікавий фільм, в іншому випадку все враження зведуться нанівець. Єдиним недоліком даних проекторів, вважають затримку виведення зображення на екран, але в порівнянні з усіма його плюсами і універсальністю, можна трошки потерпіти і ви отримаєте просто приголомшливий результат.

Переваги вибору інтернет магазину LuxPRO

Купити проектор DREAM VISION ви зможете, звернувшись в нашу компанію. Наші менеджери зможуть проконсультувати вас по всіх наявних у вас питань. Ми надамо знижку з першої покупки в нашій компанії, за нашою програмою лояльності. Ми маємо широкий спектр послуг по системам оплати та сервісного обслуговування. Зробимо доставку в будь-який куточок України. Приємних Вам покупок!

Пропонуємо вибрати і замовити Проектори BIG | DREAM VISION за вигідною вартістю в інтернет каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, замовляйте Лампи для стробоскопа таких брендів як: ROXTONE, Boss, Levy`s. Онлайн магазин ЛюксПро реалізовує доставку які проживають в регіонах: Запоріжжя, Луцьк, Нікополь і в будь-яке місто України.