Звукові сплітера

Cплітера для розгалуження мікрофонного сигналу - важливе обладнання для студійної звукозапису, музичних концертів і т.д. Існує три основні різновиди - пасивні, активні моделі та розгалужувачі з трансформаторної розв'язкою. Найбільш сучасні і вдало зарекомендували себе - сплітери активного типу. Вони вирішують більшість проблем, пов'язаних з негативними зовнішніми інтерференції. Найбільш актуальні бренди - Art, Behringer, Shure та інші.

Звукові сплітери - важливе обладнання в роботі з мікрофонами. Пристрої дозволяють більш якісно розділити сигнали, що виходять від мікрофонів, на різних споживачів. При цьому важливо, наскільки вдало (без звукових спотворень) вони виконують свою роботу.
 
Існує кілька різновидів спліттерних пристроїв, про кожного з яких ми поговоримо в нашому невеликому огляді.

Пасивні звукові разветвители

Дані модельні варіанти популярні завдяки своїй невисокій ціні. У них відсутня можливість сигнального посилення і виключення заземлення, так як всі відводи коммутируются до трансформатора в режимі паралельної роботи.
 
Робота пасивних пристроїв супроводжується багатьма негативними складовими. Наприклад, через досить низьких характеристик мікрофонного сигналу (на рівні 40 дБ) і довгого кабельного обладнання, за допомогою яких підключається пристрій, з'являються різні спотворень, перешкоди і наведення, звук характеризується низькочастотних гулом.
 
Також велика довжина кабелів впливає і на високочастотний спектр відтворення. Звучання стає менш виразним, «тупим».

Розгалужувачі з трансформаторної розв'язкою

Наступний етап поліпшення якості передачі мікрофонних сигналів - моделі з трансформаторної розв'язкою. Модельні варіанти коштують набагато дорожче, але і проблеми, описані вище, вирішуються набагато краще.
 
Конструктивно сигнал, ведучий від мікрофона, коммутируются до первинної обмотці розділового трансформатора. Усі, хто виходив сигнали, що надходять до кінцевих споживачів, - до вторинної.
 
Однак це не вирішує проблему наведень і різних перешкод, якщо мова йде про передачу сигналів на великі відстані за допомогою довгих кабелів.

Активні звукові сплітери

В активних системах застосовуються спеціальні підсилювачі, що дозволяють значно підвищити якість сигналу. Потім сигнал піддається буферної електронної балансування, після чого здійснюється процес розподілу сигнальних імпульсів по вихідним споживачам. Сигнал піднімається до рівня лінійного, тим самим він захищений від зовнішніх негативних впливів (наведення, перешкоди, шуми і ін.).
 
Ще кілька переваг активних пристроїв:
  • присутність фантомного живлення;
  • індикація сигнального рівня;
  • функція solo, що дозволяє в навушниках прослуховувати локальний сигнал певного звукового каналу.
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує якісні активні сплітери, купити які ви зможете за доступними цінами. У нас представлені звукові разветвители від Art, Behringer, Shure і інших виробників.

У нас Ви зможете вибрати і придбати Звукові сплітера за вигідною вартістю в каталозі інтернет магазину музичних інструментів LuxPRO з доставкою по Києву. Также, замовляйте DMX декодери таких брендів як: Color imagination, Klipsch, Showtec. Інтернет магазин ЛюксПро виробляє доставку в міста як: Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, а також в будь-які міста України.