Ніжки і колеса для корпусу акустики акустики і кейсів

Забезпечити максимальний комфорт і безпеку при транспортуванні музичних інструментів і апаратури під час концертів - мрія кожного музиканта. Адже дороге устаткування вимагає грамотно продуманої системи безпеки, особливо під час переїздів з міста в місто. Тому розробники акустичної апаратури та музичних інструментів не забувають і безпеки. Інтернет-магазин LuxPro забезпечує кожного клієнта найширшим асортиментом допоміжних пристосувань для ідеального захисту і комфорту пересування - від кращих світових виробників.

Ніжки і колеса для акустики: основні особливості асортименту

Підвищити зносостійкість музичного обладнання - ось головне завдання кожного професійного музиканта. Тому в інтернет-магазині LuxPro ви знайдете не тільки якісну акустичну апаратуру, але і ті пристосування, які допоможуть вам безпечно її транспортувати і зберігати. Ніжки і колеса для кейсів і АС - найбільш ідеальний варіант для зменшення зносу.
 
Основний асортимент даних моделей представлений наступними позиціями:
 
• прості гумові ніжки для всілякої апаратури в широкому виборі розмірних моделей;
• залізні ніжки для акустики в двох різновидах: так звані «тато» і «мама»;
• широкий вибір поворотних роликів в різних модельних конфігураціях;
• великий асортимент кутових коліс, які встановлюються зовні обладнання;
• останні новинки каталогу: ідеальні колеса для установки на кейси або інше акустичне обладнання в двох варіантах - з гальмом і без гальма;
• великий вибір транспортувальних моделей, які підвищують комфорт і безпеку перевезення музичних інструментів і обладнання.

Ніжки і колеса для корпусу АС і кейсів: основні переваги покупки від LuxPro

Пропонований асортимент пристосувань для безпечної і надійної транспортування акустичного обладнання представлений моделями від кращих європейських брендів та виробників. Купити ніжки і колеса для акустичних систем і кейсів - значить підвищити на граничний рівень зносостійкість обладнання. Причому ціна на такі пристосування в інтернет-магазині LuxPro - на рівні оптових.
 
Замовити необхідну модель для кейсів або акустичних систем можна за допомогою зворотного дзвінка: наші менеджери зателефонують вам в точно зазначений час - ні хвилиною раніше чи пізніше.

У нас можливо вибрати і придбати Ніжки і колеса для акустики і кейсів по виправданій вартості в каталозі інтернет магазину музичних інструментів ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, Ви можете подивитися Сцени для концертів таких брендів як: CORT, Behringer, New Light. Онлайн магазин LuxPRO реалізує доставку клієнтам в регіонах: Миколаїв, Рівне, Кропивницький, а також ін. куточки України.

Фільтр