Куточки і профілі для корпусу акустики і кейсів

Акустична апаратура, музичні інструменту вимагають максимально відповідального підходу з боку їх власника до надійного догляду і правильного зберігання такого обладнання. Сучасна акустична техніка - річ не з дешевих. Тому в інтересах кожного музиканта, звукорежисера або ді-джея підвищити термін експлуатації свого музичного арсеналу. Для цього використовуються різноманітні металеві сітки для динаміків, кейси для музичних інструментів та апаратури, всілякі планки і рекі.
Однак і таке допоміжне обладнання вимагає також особливих умов зберігання.

Куточки і профілі акустичних систем: основні особливості використання

Різноманітні моделі куточків і профілів для акустичних систем дозволяють підняти на максимальний рівень зносостійкість того чи іншого виду апаратури, допоміжного обладнання. Асортимент куточків і профілів для корпусу АС і для кейсів представлений в інтернет-магазині LuxPro такими позиціями:
 
• універсальні прямокутні, які встановлюються на корпус акустичного обладнання, моделі представлені в двох варіантах - металеві та пластикові;
• куточки для акустики також представлені зручними варіантами для установки на задню сторону корпусу АС і на передню сторону;
• всілякі варіанти стикувальних моделей для надійної і безпечної транспортування;
• моделі для кофра або кейса, виготовлені з високоякісного хрому;
• кейсові куточки, виконані в круглих тристоронніх моделях;
• профілі для корпусу АС з високоякісного і надійного алюмінію, що дозволяють максимально убезпечити транспортування дорогої апаратури.

Профілі і куточки для акустики від LuxPro: вигідна система знижок і спеціальних пропозицій

Інтернет-магазин LuxPro пропонує кожному клієнту, хто хоче убезпечити своє музичне та акустичне обладнання, найширший асортименту куточків, профілів в різних модельних варіантах. Ціна на такі пристосування максимально демократична, особливо в разі покупки куточків і профілів оптом. Купити необхідний варіант профілю для кейса або акустики можна за вигідною системі постійно діючих знижок.
 
Замовити необхідний товар не складе труднощів: заповніть спеціальну форму замовлення на нашому сайті або ж зв'яжіться з професійними менеджерами за допомогою зворотного дзвінка.

Пропонуємо Вам замовити Куточки і профілі для корпусу акустики і кейсів по актуальній ціні в інтернет магазині звукового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете подивитися комутаційні панелі таких брендів як: Remo, ProCab, PROLUM. Каталог https://luxpro.ua/ привозить покупцям в регіонах: Київ, Кропивницький, Мелітополь і в усі регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник