Світлові сканери

Відмінність нашої компанії від конкурентів в першу чергу в тому, що ми не просуваємо якийсь певний товар або бренд, ми вислуховуємо клієнта, формулюємо загальну задачу і знаходимо рішення виходячи з бажань клієнта. Так само відбувається і з вибором того чи іншого приладу який необхідно встановити для освітлення танцзалу дискотеки в нічному клубі, ресторані або розважальному центрі.

Особливості сканерів при підборі світлового обладнання

Особливістю у виборі сканера полягає необхідність висвітлення в певних форматах приміщень. Приходячи на об'єкт, в якому низькі стелі ми відразу пропонуємо нашим клієнтам світлові апарати типу сканер або ролер. Чому? Даний тип світлових апаратів сконструйований таким чином, що встановлюючи під стелею світловий прилад у вигляді сканера, за допомогою встановленого дзеркала на даному апараті, ви зможете заповнити простір динамічним світлом, при цьому не створюючи дискомфорт вашим клієнтам.
 
Світлові сканера - спеціальне світлове обладнання, яке використовується під час проведень дискотек, концертних заходів або вечірок. Сканери забезпечують рух світлового променя за рахунок відображення від дзеркала, яке рухається, при цьому світловий промінь переміщається досить швидко, тк дзеркало має невеликий розмір і вага. Сканера на лампі можна використовувати в декорі для підсвічування торг. залів, вітрин магазинів, а також на спец. танцювальних шоу, при цьому танець або номер буде виглядати дуже цікаво і ефектно. Головне при цьому, правильно розмістити і інсталювати дане світлове обладнання. Особливо привабливо виглядає майданчик, на якій буде встановлено кілька сканерів і вони будуть працювати синхронно - один з одним.
 
Вибір приладів для сканування світла в приміщенні пропонований нами великий, тому ми просимо наших клієнтів попередньо надати нам характеристики приміщень, інформацію про варіанти використання, щоб ми змогли якісно провести вам консультацію і вибрати оптимальний варіант світлового обладнання.

Переваги роботи з компанією LuxPRO

Сервісний центр LuxSERVICE пропонує Вам інсталяцію обраного світло-звукового обладнання а також сервісне гарантійне і післягарантійне обслуговування світлових сканерів та ін освітлювального обладнання. Крім того у нас діє програма заохочення клієнтів - при покупці в нашому інтернет-магазині вам автоматично присвоюється знижка в 5%, а знижки 10 і 15% при певній сумі замовлення ви можете отримати, при цьому вони сохраняються на всі наступні покупки у нас в компанії . Звертайтеся в інтернет - магазин LuxPRO і наші менеджери підберуть найкращий варіант за ціною і вашим побажанням.
 
 

У нас Ви можете замовити Світлові сканери за доступною ціною в інтернет каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок України. Также, подивися Рупорні системи оповіщення таких брендів як: dB Technologies, STLS, Osram. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ виконає доставку покупцям в регіонах: Львів, Херсон, Чернівці і в будь-який регіон України.