Блоки живлення для світлового обладнання

Розділ управління світловим обладнанням був би неповним без блоків живлення, які застосовуються для широкого спектра світлодіодного обладнання, таким як наприклад led стрічка. Перш ніж почати розмову про дані пристроях необхідно розібратися з призначенням даних систем управління світловим обладнанням

 

Блоки живлення: призначення, види, поради від компанії LuxPRO

 

Блоки живлення призначені для управліннями світловим обладнанням і призначені для фасадної та внутрішньої системи освітлення нічних клубів, ресторанів а також для домашнього використання. Основні технічні характеристики даного пристрою це видається потужність, вхідна напруга, напруга на виході, захист від перевантаження / короткого замикання і звичайно ж ступінь захисту.
 
За видами поділяються на:
  1. Побутового використання.
  2. Зовнішнього використання (водонепроникні).
За потужністю видається напруги на: 50, 60, 80, 100, 120, 150, 200, 240 і 300 Вт.
 
Перед замовленням потрібного блоку живлення необхідно визначитися з джерелом світла і відповідно правильно підібрати той чи інший апарат. Для цього рекомендуємо звернутися до досвідчених фахівців сервісного центру нашої компанії, які не тільки проведуть підбір потрібного обладнання, а й при необхідності виїдуть до вас на об'єкт на прорахунок а в подальшому проведуть інсталяцію і сервісне обслуговування, як протягом гарантійного так і післягарантійного періоду.

Переваги вибору блоків живлення в інтернет-магазині LuxPRO

Каталог світлодіодної продукції нашої компанії досить різноманітний і орієнтований для розважальних закладів, готелів, готелів а також для домашнього використання. Ця специфіка обумовлює вузьку спеціалізацію наших співробітників сервісного відділу а також високу їх професійну підготовку.
 
Компанія LuxPRO не пропонує Вам просто купити той чи інший товар, наша задача це комплексне рішення поставленої задачі:
 
  1. Підбір варіантів комплектації потрібного світлового обладнання, як за ціною так і за якістю.
  2. Продаж і оперативна поставка led обладнання на місце використання.
  3. Інсталяція обраної апаратури.
  4. Сервісна підтримка: установка, настройка, навчання, вирішення нестандартних питань в процесі експлуатації.

У нас Ви зможете вибрати і придбати Блоки живлення для світлового обладнання за вигідною вартістю в інтернет магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете обрати Світлодіодні LED диско кулі таких брендів як: Beyerdynamic, STAGG, Magnat. Каталог магазину https://luxpro.ua/ виконує доставку покупцям міст: Хмельницький, Тернопіль, Нікополь і в будь-який регіон України.