Лазерна заливка

Лазерна заливка допоможе зробити будь-яке приміщення яскравіше, більш сучасною, ефектніше, перетворюючи будь-яку вечірку в барвисте феєричне шоу. Найчастіше ці компактні прилади працюють в автоматичному режимі або активуються звуком. У комплектацію окремих моделей багатопроменевих систем входить пульт дистанційного керування, який регулює швидкість руху променів і ефекти проектора.

Особливості роботи заливальних шоу-систем

Заливальні багатопроменеві системи створюють точковий малюнок і рівномірно заповнюють їм все приміщення. Примітно, що для використання такої лазерної системи немає необхідності в повному затемненні приміщення. Найчастіше заливальні багатопроменеві системи зустрічаються в ресторанах, барах, невеликих клубних танцмайданчиках. Управління приладом здійснюється за допомогою протоколу DMX або вбудованого мікрофона. Рух малюнка відбувається в такт музики: швидкі і запальні ритми створюють міріади мерехтливих яскравих візерунків, а повільні мелодії дозволять розслабитися, адже лазер створить неповторну атмосферу.
 
Вони мають безліч променів: в залежності від типу і потужності їх кількість варіюється від десятка до декількох тисяч. На нашому сайті дуже великий вибір заливальних багатопроменевих систем і купуючи будь-який з них ви в першу чергу повинні орієнтуватися на ваші уподобання в кольорі, потужності і ціною на яку ви розраховуєте. Одне хочемо відзначити це те, що ці проектори для сцен, дискотек, клубів не призначені довго працювати, бажано їх використовувати в режимі звукової активації і не більше 1 години постійної роботи, поле цього робити перерву і вимикати його. Ну а для ефектного шоу вам пропонуємо ознайомитися з не менш популярним нашим розділом світлодіодні дискотечні ефекти.
 
Лазерні випромінювачі використовуються в даних системах дозволяють отримати безперервне лазерне випромінювання, що разом з корпусом, двигунами і системою управління забезпечує роботу всіх лазерних приладів. Існують випромінювачі різних кольорів: зелений, червоний, синій, блакитний і фіолетовий. Одним з найбільш популярних і яскравих кольорів вважається зелений. Високошвидкісний двигун дозволяє променю пересуватися з однієї точки в іншу сього за 1 секунду, завдяки чому створюються яскраві візуальні ефекти. В основі двигуна шоу системи може знаходиться кроковиках або гальванометр. Саме від цього залежить, які саме ефекти зможе відобразити лазер: кроковиках можуть спроектувати прості малюнки (кола, лінії), а гальванометри відповідають за складну анімацію. Найважливішою характеристикою випромінювача є його потужність, що відповідає за яскравість зображення і дальність свічення.

Вибирайте в інтернет магазині luxpro.com.ua

Незалежно від того, яка многолучевая система якого кольору і потужності Вам необхідна, компанія LuxPRO забезпечить Вас найкращим і сучасним лазерним обладнанням для шоу, вечірок або дискотек і запропонує найрізноманітніші заливальні лазери, які напевно стануть полезнейшим придбанням для клубу, бару чи ресторану а в поєднанні з лазерами з 2D / 3D ефектом і BEAM лазерами ваш заклад на довго буде притягувати бажаючих весело провести час. 

Ми пропонуємо вам купити Лазерна заливка за найкращою ціною в онлайн магазині музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в усі регіони України. Также, поглянь еквалайзери таких брендів як: Proel, JBL, Boss. Каталог https://luxpro.ua/ реалізує доставку покупцям в містах: Маріуполь, Черкаси, Кам`янець-Подільський і в усі міста України.