Звукознімачі гітарні

Кожен музикант намагається забезпечити собі абсолютний комфорт при проведенні концертів, під час репетицій та інших заходів. Особливо це актуально для гітариста, якому необхідний весь спектр додаткових атрибутів і аксесуарів, додаткової апаратури для успішної гри. Інтернет-магазин LuxPRO надає кожному гітаристу широкий вибір моделей допоміжної апаратури, захисних чохлів і кейсів, струн, а також одного з головних отрибутів якісного звуку під час гри на сцені - звукознімачів 

Гітарні звукознімачі: особливості та основні характеристики представлених моделей

Технічний прогрес, як ми зараз бачимо, на місці не стоїть. У 1924 році  інженер-винахідник Ллойд Лоер (Lloyd Loar), який працював у компанії Gibson, винайшов перший зразок магнітного звукознімача. Серійні електрогітари стали вироблятися вже з 1931 року. Гітари, обладнані звукознімачами, увійшли в активний вжиток вже у першій половині 30-х років минулого століття. Почалась так звана ера “знятого” звуку. Перші зразки звукознімачів були далекі від ідеальних параметрів: вони мали великий розмір та спотворювали звук (що, до речі, пізніше стало перевагою).  

За принципом дії звукознімачі поділяються на п’єзоелектричні та електромагнітні. Перші частіше за все можна зустріти на гітарах з нейлоновими струнами. Сфера застосування других – всі гітари та інші інструменти, на які встановлюють металеві струни. Існують також інші види, але їх використання не таке поширене та не робить погоди в світі звуку.

Якість звуку, який знятий за допомогою електромагнітних звукознімачів, безпосередньо залежить від сердечників та котушок (вони відповідають за рівень сигналу та за його тембральне забарвлення – іншими словами, за звучання інструмента в цілому).
Всі звукознімачі можна розділити на активні та пасивні. Перші мають попереднє посилення звуку, тобто подають на підсилювач більш потужний сигнал. Їхньою основною перевагою є те, що якість “знятого” звуку залежить лише від самого звукознімача та має більш низький рівень шумів. Пасивний є лише проміжною ланкою між струнами та підсилювачем.

Електромагнітні звукознімачі більш поширені, бувають двох основних видів. Перший – сингл, має одну котушку. Він дає більш точний та чіткий звук, але й має більшу чутливість до електромагнітних перешкод. Рівень сигналу в нього нижче, ніж у другого виду – хамбакера. Цей тип звукознімача обладнаний двома котушками, а його сила трохи більше, ніж у два рази вища за аналогічні показники синглу. Хамбакер “знімає” не такий чистий звук, але при використанні ефектів більше підкреслює їх. Наступні два види менш поширені - п'єзоелектричні і оптичні. П'єзоелектричні - це коли зняття звуку відбувається за рахунок п'єзоелектричних ефектів. Оптичні у свою чергу (не набули значного поширення) знімають сигнал за рахунок оптичного віддзеркалення пучка світла від струни, що коливається.

Гітарні звукознімачі від LuxPRO: широкий модельний асортимент за низькою ціною

Інтернет-магазин LuxPRO цінує довіру своїх клієнтів і пропонує їм купити необхідний гітарний звукознімач за найвигіднішими умовами. Ціна на кожну товарну позицію ретельно регулюється нашими фінансовими менеджерами, щоб пропонувати клієнту не тільки доступні, але і якісні варіанти звукознімачів для гітари. Замовити необхідну модель можна двома способами: за допомогою простої форми замовлення на сайті LuxPRO або ж за допомогою наших менеджерів. Зв'яжіться з фахівцями LuxPRO за допомогою послуги «зворотний дзвінок». 

Ми пропонуємо вам підібрати Звукознімачі гітарні по виправданій ціні в інтернет магазині звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі регіони України. Также, знаходьте Петличні і наголовниє мікрофони таких брендів як: JBL, MAG, UDG. Інтернет магазин ЛюксПро реалізовує доставку в міста як: Дніпропетровськ, Житомир, Кропивницький, а також інші куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник