Кейси і чохли для духових інструментів

Духові інструменти застосовуються сучасними музикантами в різних музичних напрямках - поп-музика, джаз, рок, етно-стилі і багато інших. Для зберігання і транспортування використовуються спеціальні чохли або кейси для духових інструментів, купити які пропонує інтернет-магазин LuxPRO.

Призначення кейсів і чохлів

Дана атрибутика застосовується для збереження належного стану інструменту. При зберіганні, а особливо під час транспортування, труба, саксофон, кларнет і будь-який інший інструмент схильні до різних впливів - переважно механічним. Також захисні атрибути захищають корпус інструментів від погодних умов, ультрафіолету, вологи.
 
Щоб убезпечити свій інструмент, використовуються спеціальні чохли або кейси. Вони являють собою м'яку (чохли) або тверду (кейси) конструкцію, що захищають інструмент від механічних пошкоджень. В результаті довговічність інструменту збільшується, а для музиканта - відсутність зайвих витрат на ремонт або купівлю нового.

Матеріали виготовлення

Сучасні захисні чохли для духових інструментів виробляються переважно з нейлону зі складним полімерним складом. Вибір такого матеріалу не випадковий:
  1. Нейлон відрізняється максимальною міцністю і зносостійкість;
  2. Матеріал легкий, тому проблем навіть з ручною транспортуванням не виникне;
  3. Стійкий до впливу навколишнього середовища, забезпечує максимально надійний захист.
Що стосується кейсів, то виробники найчастіше використовують в якості основи алюмінієвий каркас. Він стійкий до корозійних процесів, гарантує максимум захисту під час зберігання і транспортування. Зверху кейси обшиваються зносостійким і міцним ABS пластиком, а всередині передбачається полістиролова прокладка - для внутрішнього захисту інструменту від подряпин і пошкоджень.

Різновиди

Види захисних чохлів і кейсів для духових інструментів залежать від самого інструменту - від його конструктивних особливостей. У каталозі інтернет-магазину LuxPRO ви зможете знайти моделі для труби, альт-саксофона, тенор-саксофона, а також великий ряд універсальних модельних варіантів.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує тільки якісний брендовий товар від Yamaha, RockBag і інших виробників. Якісне виконання, зручність і комфорт, доступна ціна в Україні - ось основні переваги представленого товарного асортименту.

 

У нас можливо підібрати і купити Кейси і чохли за вигідною вартістю в інтернет магазині звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете замовити Рухомі голови WASH таких брендів як: Behringer, New Light, Chauvet. Онлайн каталог LuxPRO реалізує доставку жителям регіонів: Маріуполь, Кременчук, Бердянськ, а також в усі міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Ущільнювач
Гарантія